Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, fiúk, Ti hogyan...

Lányok, fiúk, Ti hogyan dolgoztátok fel érzelmileg azt, hogy nincs magánéletetek?

Figyelt kérdés
Én anyukám pl Facebookomat uralja, (Ő csinálta a profilt is) olvasgassa az üzeneteket, nézi a telómon a képeimet, hívásaimat. Nem enged el sétálni időnként. Nektek ez milyen? Nehéz így számotokra is? 18L
2020. jan. 6. 21:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10# Folyton lesik a telómat, az is csoda, ha ez a kérdésem nem kerül a kezük közé!
2020. jan. 6. 22:10
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Anyuka, ha tetszik ezt olvasni a lánya kukkolása közben, javaslom, hogy forduljon a területileg illetékes pszich. gondozóhoz, mert beteg tetszik lenni. A lánya 18!!! éves, engedje leválni, keressen hobbit, foglalkozzon a férjével. Minden jót!
2020. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg nem tűnt még fel, hogy felnőtt ember vagy?

Lehet elmenni dolgozni, pénzt keresni, anyagilag függetlenedni, aztán ebből jön a többi. A pénzedet nem tudják lenyúlni, mert nyitsz egy saját bankszámlát és arra utalják a fizetésed. Ennyike.

2020. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

"Ha megváltoztatnám a jelszavamat, abból hatalmas vita/ordibálás lenne, én pedig szeretem a nyugalmat."


Jah, kérem, ha jó a szarban dagonyázni, akkor maradj ott. Nyugalmat kapsz, cserébe a magánéletedért.

2020. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Kamu
2020. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

# 15 S ha nem?


Én is 18 vagyok. A szüleim nem tudják a jelszavam, de autómatikusan vagyok bejelentkezve gépen FB-ra. Apám az én FB-omról szokott írni a testvérének. Engem nem zavar, mert nem FB-on csinálom az olyan dolgokat, amiket nem kellene lássanak. 😇 Telefonom a képek 80%-a rejtett mappában van, de különbe se hinném hogy el tudnának navigálni a telefonomon a galériáig... 50 felett vannak mindketten.


Jelszóváltoztatás. S megmondod, hogy neked is van magánéleted. Tartsák ez tiszteletben.


Vagy turkáljanak a főnökük telefonján is. S ha ő hagyja, akkor te is hagyhatod...

2020. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Én az ajtómat sem csukhattam be, mert leszidott anyám, hogy miért zárkózom be a szobába. Amikor már érezni kezdte, hogy valóban gáz, hogy egy 16 éves lány nem ülhet csukott ajtóval a szobájában, akkor szidás helyett mindenféle indokkal bejárkált. Úgy félóránként, mintha valami súlyos būncselekményt készülnék elkövetni. El nem mehettem sehova, mindenért büntetést kaptam és remegve tudtam csak megkérdezni, hogy elmehetek-e valahová. Sorra hagytak el a barátaim emiatt. Már 3 éve elköltöztem, de még egyszer azt is bejátszotta (akkor voltam 20 és lett elegem), hogy amikor beközöltem, hogy elköltözöm, azt mondta megtiltja, nem mehetek el 😂 Kiröhögtem és ott hagytam. Utána is folyamatosan irányítani akarta az életemet. Igazából ameddig el nem költözöl, nem tudsz semmit tenni, tudod mit szoktak mondani, amég az ō asztaluknál eszel, addig köteles vagy tūrni. Az ilyen kontrollmániás szülōknél csak az használ, ha otthagyod ōket és utána nem hódolsz be többé. Az én anyámmal a mai napig elszáll néha a ló, de olyankor figyelmeztetem, hogy ha így beszél velem mégegyszer, megszūnnek léteznj a számomra. Kegyetlenül hangzik, de nálam csak ez vált be.
2020. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ezért mennél koliba hát miért? Én már a gimit is úgy választottam, hogy kolis legyen pedig egy szerető, irányítás mánia nélküli családan nőttem fel. Már akkor önállóbbá akartam válni. Neked meg még nyomós okod is van. Próbálj meg minél meszebb kerülni, dolgozni és lelépni amint tudsz.
2020. jan. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig, amíg édesanyámmal közösen használtuk a laptopomat, anyám nézegette a dolgaimat. Egyszerűen rájöttem, már csak abból is, hogy konkrétan mappák, képek voltak rossz helyen. Matatott a mentéseim között.


Én ebbe beleuntam, és egy már nagyon mélyen a mentéseimbe lévő almappába (tehát nagyon bele kellett túrnia, hogy megtalálja) tettem egy troll szkriptet. Ha elindította, mindenféle baromságot írt ki a gép, "vírus", "a Windows leállt" meg ilyenek. 14 évesen ez jutott eszembe. Persze rákattint ott, aztán számonkérte rajtam, hogy mi ez (a SAJÁT gépeken, amit nem is tőle kaptam).


Hangosan kiröhögtem, és elküldtem a francba. Azóta nem nagyon kutakodott a cuccaimban!

19F

2020. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem érzed problémának azt, hogy tizennyolc évesen nem enged el sétálni, akkor nálad is probléma van. Én tizennyolc évesen már egyedül utazgattam, saját magamnak intéztem a dolgaimat, kezdtem függetlenedni a szüleimtől - és ez a normális, nem az, hogy anyu nézi, hogy mit beszélgetek Juliskával. Felnőtt ember vagy könyörgöm, viselkedj már úgy. Itt az ideje leválni édesanyádról addig, amíg nem késő.
2020. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!