Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, fiúk, Ti hogyan...

Lányok, fiúk, Ti hogyan dolgoztátok fel érzelmileg azt, hogy nincs magánéletetek?

Figyelt kérdés
Én anyukám pl Facebookomat uralja, (Ő csinálta a profilt is) olvasgassa az üzeneteket, nézi a telómon a képeimet, hívásaimat. Nem enged el sétálni időnként. Nektek ez milyen? Nehéz így számotokra is? 18L
2020. jan. 6. 21:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

#19

Egyébként alapból jó a viszonyom édesanyámmal, persze mindkettőnknek nehéz ez a korszak. Teljesen leválni még nincs tőkém, de már teszek érte

2020. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#16

Csak ne reménykedj!

68 éves vagyok, kenem-vágom a netet, a 300ezres okostelefonom sem jelentett kihívást.

Jó-jó, tudom, nem ez az átlag 70 felé bandukolva, de egy 50 évestől ez még simán elvárható!

2020. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!