Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családon belüli erőszak vagy...

Családon belüli erőszak vagy kiskorú veszélyeztetése, ha valaki a 6 és 9 éves gyerekeit kb. ötezer km-en át buszoztatja?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam az utazási oldalon, és elképedtem, hogy mennyire felelőtlen anyák vannak.

(A többi utastársról már nem is beszélve, akiknek -valószínűleg- a gyerekek üvöltése, sírása megadja majd az "alaphangulatot" a 2x2 napos oda-vissza úton.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__10256503-skoc..



#kiskorú #veszélyeztetése
2020. jan. 9. 17:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyik sem.
2020. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Egy 6 és egy 9 évesről beszélünk, nem kisbabákról. Ez a korosztály már képes hiszti nélkül kibírni egy 2x2 napos utat.
2020. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem családon belüli erőszak vagy kiskorú veszélyeztetése. Nincs semmi törvény ellenes ebben.

Ha már annyira ki akarod vesézni, akkor szólhatnál akkor is amikor pár hónapos babákkal több órát repülnek. De ez sem büntetendő.

2020. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
89%
Te most mire fel írtad ki ezt a kérdést? Csak nem te is utaznál és zavarna a gyerek sírás, üvöltözés? Egyébként a kérdésre válaszolva egyik sem.
2020. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Oké. Tehát szerintetek teljesen normális, kisgyerekeket elvinni 5ezer km-es útra, hogy élvezzék az utazást meg a skót tájakat?!
2020. jan. 9. 17:35
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Te beteg vagy!
2020. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

6 és 9 éves gyerek ha nem tud megülni ordítás nélkül akkor ott egyéb baj van. Persze unatkozni fog ha nincs nála könyv, játék vagy valami. De a felnőtt is unatkozni fog ugyanúgy.

Mondjuk én nem buszoznék velük ennyit, inkább repülő ha van rá mód.

2020. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Fogalom zavarban szenvedsz. Ez teljesen normális lehet. Mindenki fel tudja mérni, hogy ezt bírja -e a gyerek. Van, amelyik simán!
2020. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Voltunk csoportos utazáson jó pár éve.

Nem vagyok nagy gyerekbarát, ezt hozzá kell tennem. Volt három gyerek, hát végig ők viselkedtek a legjobban, ellentétben sok felnőttel, nyugdíjassal, akik néha már vállalhatatlanok voltak.

2020. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Most nézem a kérdést, te vagy az 56%-os válaszoló ezek szerint. És ezen pörögsz azóta...szerintem te idegesítőbb lennél, mint egy csecsemő, folyamatosan hőbörögnél végig az úton.
2020. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!