Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én vagyok a nem normális,...

Én vagyok a nem normális, mert zavar? Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Apám fél percenként wc-re jár, egész nap fosik, egész nap böfög, egész nap fingik, az egész házban büdös van, mindenki ezt hallgatja és szagolja egész nap. Levegőt sem kap normálisan, lesétál a lépcsőn és fújtat, mint valami gőzmozdony. Egy perc nyugalom, csend nincsen és minden csak nem kellemes otthon lenni. Bocs, hogy ezt így írtam le, de ez van és a tököm tele van vele. Tuti van valami egészségügyi baja is, de eleve el is van hízva, eszik egész nap minden vackot, nem mozog semmit, fel van puffadva, izzad stb. Már többször mondta neki mindenki, hogy menjen el orvoshoz, de eleve az is segítene, ha odafigyelne magára, de nem érdekli, csak röhög rajta, meg ugyan már...Én meg már agyvérzést tudnék kapni tőle, elegem van. Anyámnak és a testvéremnek szintén. Viszont akárhányszor szólunk neki, ő csak megsértődik, hogy ez természetes, minket miért zavar, nem tehet róla stb., vagy pedig röhög.
2020. jan. 11. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
A saját otthonában olyan igénytelen és gusztustalan lehet amilyen csak lenni akar. Költözz el, és nem kell hallgatnod/nézned/szagolnod/tűrnöd.
2020. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni? Nem túlzod el ezt az egészet?
2020. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A tünetek alapján úgy tűnik hogy sokáig már nem kell elviselnetek, max. 1-2 év és kinyírja magát :/
2020. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A saját otthona ugyanúgy másik három ember saját otthona, akikhez alkalmazkodnia kellene, szóval nem, a saját otthonában sem lehet olyan igénytelen, amilyen akar. 20 éves vagyok, nem tudok elköltözni otthonról, ahogyan a testvérem sem és anyám sem fog kiköltözni a saját házából. Én már eleve nem is szoktam hazamenni hétvégente, mert csak felidegesítem magam vagy rosszul leszek, de most erre a hosszabb időszakra haza akartam menni. Nem is szimpla igénytelenségről van szó, inkább az egészsége tehet róla, szerintem tuti beteg, amin a saját érdeke is lenne, hogy javítson és elmenjen orvoshoz.

Nem is túlzom el. Reggel felkel és onnantól kezdve mást se hallani, hogy szuszog, böfög stb., amíg le nem fekszik aludni. Ha otthon van egész nap, akkor is ez megy. Reggel átfekszik a másik szobába a tv elé, onnan pedig max. enni vagy a wc-re megy, de oda százszor egy nap.

2020. jan. 11. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
tényleg orvos kéne, az nem normális hogy folyton fosik. ki fog száradni
2020. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

4: Adjátok el és költözzetek külön!

Vagy válasszátok le!

2020. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Valóban rá kellene néznie egy orvosnak. Csak az baj, hogy ameddig ő ezt nem látja be, addig nem fog elmenni orvoshoz. Erőszakkal nem lehet rávenni. Amíg odáig el nem fajul a dolog, hogy rosszul lesz annyira, hogy azonnal orvosi ellátásra lesz szüksége.
2020. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Hogy lehet egy felnőtt ember ilyen felelőtlen? Van egy családja, ott a felesége és a gyermeke, és ennyire nem foglalkozik az egészségével? Megvárja míg korházba kerül? Oké, hogy őt nem zavarja ha meghal, vagy súlyos állapotba kerül, de gondoljon már bele, hogy a családjának mekkora fájdalommal jár.

Miért nem megy orvoshoz? Azt hiszi örök élete van, vagy talán annyira magába fordult, esetleg szégyelli?

De amúgy igen, elég gusztustalan de fontosabb, hogy az egészségével játszik, családapa létére. Senkinek se hiányzik, semmilyen szempontból a korházba járkálás, ápolás. Nyilván megtennétek érte, mert szeretitek, de ez megelőzhető lenne ha elmenne orvoshoz...

2020. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindenféleképpen orvoshoz kellene mennie, a hasmenés az nem játék.Emésztési gondjai is lehetnek, amit gyógyitani kell,ameddig amig nem késõ.
2020. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Dolgozik még munkahelyen? Vagy nyugdíjas amúgy?
2020. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!