Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van 14 éves nagy lányom, de még nyilván a gyerekkor határán mozog fejben. A fürdőkádba készültem és megkérdezte hogy nem e huppanhat be mellém. Ti hallottatok már ilyenről? Vagy ez teljesen normális dolog. Engem picit meglepett.

N



2020. jan. 15. 14:38
1 2 3
 11/26 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Megkérdezni előtte mindenképpen érdemes.
2020. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
63%
Nyugodtan fürödhettek együtt, persze ha kíváncsi vagy kérdez meg hogy jutott eszébe. De semmi egészségtelen nincs ebben.
2020. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Felőlem 50 évesen is beülhetne mellém a kádba az azonos nemű gyerekem, eszembe nem jutna bármit is kombinálni!

Ha a barátaink ülhetnek velünk egy jakuzziban, akkor a gyerekem pláne.

Pedig nem vagyunk meztelenkedő család, de ha millió idegennel tudok egy légtérben öltözni-vetkőzni-zuhanyozni az uszodában, akkor nőként a lányom előtt is megteszem, nem ugrom fejest a szekrénybe, ha éppen bejön és keres valamit.

Tudni kell a dolgokat a helyükön kezelni, nem kell mindenbe valami betegest belelátni!

2020. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

Első gondolatom nekem is az volt, amit fentebb már írtak, hogy alighanem kíváncsi volt egy ÉLŐ meztelen nőt látni (akit összehasonlított önmagával, de ez csak feltételezés).

Lehet, hogy ezzel az egy esettel megelégedett, esetleg megkér egyszer ismét. Ebben én nem látok semmi kivetni valót.

Ha már harmadszor is megkérne, akkor megkérdezném, hogy miért óhajtja a közös fürdést. Magyarázd ki magad arra, amit szintén írtak már fentebb, hogy kicsi a kád kettőtöknek. (Nem lehet leszbikus elhajlása...? Erre is utalhatná egy kérdéssel pl. úgy, hogy mennyire szereti a lány barátnőit, szoktak-e meztelenül mutatkozni egymás előtt?)

2020. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

Ez megint az a perverz családon belüli meztelenkedős barom. Miért dőltök be neki? komolyan beveszitek ezt a sztorit?


Lehet lepontozni.

2020. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2020. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
Ja és ne fárassz privikkel. Kösz.
2020. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezeket a kérdéseket nem én írtam ki.
2020. jan. 15. 17:26
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg ilyen korban ez már nem való. Kiráz a hideg ha belegondolok. Beteges bocs.
2020. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha ne adj isten,de valami bajod esne amikor fürdetni kellene,meg pelenkázni akkor is ilyen prűd majomkodó leszel?
2020. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!