Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez a helyes...

Szerintetek ez a helyes reakció ilyen bejelentéskor?

Figyelt kérdés

Anyukám bejelentette, hogy "barátok" lesznek egy emberrel, akit én is ismerek régebb óta, eléggé ivós, semmire való alak. Meg kérdeztem, hogy ide költözteti? Azt mondja nem, dehogy is, csak amikor a bátyám nem lesz itthon itt aludna nálunk.

Erre nem tudtam semmit mondani, de remegek kb, mert ez tudom mit jelent, és hogy mik lehetnek a következményei.

Mégis mit tegyek, én még tanulok, legalább 2-3 évem van a sulimhoz. Dolgozom is a suli mellett, de az nem elég, hogy itt a faluban találjak magamnak bármi helyet.

Én így nem tudom mit csináljak, szerintem a bátyámnak ha szólok őt hidegen fogja hagyni, hiszen akkor nem lesz itthon. Aztán meg kitudja még később mik lesznek ebből.

Én meg majd üljek csöndben a szobámban amíg ők "alszanak" ???


2020. jan. 18. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én együttérzek veled kérdező abszolút, voltam hasonló helyzetben. Sajnos úgy látom nincs mit tenni, anyádnak túl fontos a f.rok, hogy felismerje, nem kéne egy alkesszal élnie, befogadnia a házába. Az meg totálisan felháborít engem, hogy megbeszéltek valamit, erre teljesen mást csinál. Hagyd az egészet a fenébe.


Lépj meg amint tudsz.

2020. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy lépj le, de ha elmész, akkor ez a pasi teljesen elfoglalja a házat hamarosan és bármit hoz az élet, nem lesz hova hazamenned!

Inkább tedd kellemetlenné az ottlétet, énekelj hangosan, foglald le s fürdőt órákra, nyitogass rájuk és kérdezz valamit, csapkodd az ajtókat, üvöltess zenét, dugd el a cipőjét, tegyél egeret a kabátzsebébe, vagy mit tudom én, de legyen egy nyugodt percük sem.

Lehet kitalálni dolgokat, csak egy valamit nem szabad, csendben bujkálnod és meghúznod magad saját otthonodban!

2020. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%

Tegyél marék sót a kajájukba, vagy hashajtót! Lyukaszd ki a faszi bringájának vagy kocsijának az összes kerekét.

legyél találékony, mert az a legjobb ötlet, hogy ne érezze magát jól nálatok!

2020. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!