Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most kinek van igaza? Ti hogy...

Most kinek van igaza? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Volt barátomtól terhes lettem, lett egy kisfiam, de ő már közben elhagyott így a gyereket egy hónappal ezelőttig otthon neveltem (14 hónapos). Viszont meguntam az otthoni embertelen koszt és alpáriságot ami miatt úgy döntöttem, hogy kalap-kabát felköltöztem Pestre egy barátnőmhöz gyerekestől és most lakásokat takarítok, beszállok a költségekbe és a gyerekre felváltva vigyázunk (jövő héttől ha minden jól megy tud menni bölcsibe, itt van szemben). Anyám folyton hívogat, hogy menjek én le hozzá gyerekestől. Megmondtam, hogy az út vonattal 2,5 óra hosszú, hideg van, nem várhatja ezt el komolyan. Jó akkor ő feljön értem és levisz haza. Mondom minek, ha itt is tudsz aludni, miért menjek le a koszba, füstbe, szutyokba, 2 napra, úgy hogy még pénzt se tudok keresni addig? Miért nem jó neki fent? De hát ő hazavisz, blablabla, nem fogja fel. Apámat látni se akarom, mert nem vagyok kíváncsi a lekezelő, kioktató stílusára, öcsémre dettó. Meg is mondtam neki, hogy apámat kivéve bármelyiküket szívesen látom bármikor. De mindig csak ugyanazt a dumát fújja. Most akkor kinek van igaza szerintetek? Tényleg én vagyok a szemét sz@rházi amiért jobb körülményeket akarok a gyerekemnek?

2020. jan. 27. 09:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég visszás a dolog . Azért egy évig csak jó volt a koszban ,füstben ,megesett lányként .. szóval akármilyenek is a szüleid,anyád,apád,de segítettek . Persze ha nem akarsz nem kell többet hozzájuk menni ,vagy fogadni őket ,de szerintem nem korrekt egy minimális tiszteletet sem mutatni feléjük,holott kihúztak a sz.ból téged miután felcsináltattad magad ..
2020. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#19 fogalmam sincs ki ez az ember, vagy kerdes, vagy mi. Nem tanultam sose 3-4 idegennyelvet, csak az angolt, a kozepiskolat meg mqr 16-ban regen elvegeztem, gimibe sose jartam. Ja, es 21 evesen lettem anya, aki nem hiszi el barmikor privat uzenetben lefotozom neki a gyerek barmilyen adatat amin rajta van, hogy 18-as!
2020. febr. 6. 15:58
 23/24 anonim ***** válasza:
De még mindig nem írtad le, hogy mit értesz retek és alpáriság alatt! Kosz van? Veszekedés? Tisztázd már ezeket, kérlek.
2020. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Pontosan azokat amiket irtam. Igen kosz, es veszekedes van, most peldaul meg nem akarja elkuldeni a gyerek gyeset es csaladijat.
2020. febr. 8. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!