Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Zavarna titeket,...

Édesanyák! Zavarna titeket, ha a 19 éves fiatok egy nála sokkal idősebb nővel jönne össze?

Figyelt kérdés

Egy 27 évessel.

Tudom, hogy 19 éves az jogilag már nagykorú, de a 8 év azért mégiscsak nagy korkülönbség. A nő egyébként feltűnően csinos, anyagilag is elég jó helyzetben van.

Zavarna ez titeket? Hogyan reagálnátok?


2020. febr. 2. 17:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
Még csak 19 éves, egyáltalán nem biztos, hogy együtt is maradnak. Amúgy az öcsém felesége 13 évvel idősebb nála, a nőnek kamasz gyerekei voltak, mikor összejöttek, született egy közös gyerekük is, több, mint 20 éve együtt vannak.
2020. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

Én meg egy nálam 10 évvel idősebb férfival járok már 4 éve! Nem zavarja anyámat, sőt, ma már családtagnak tekinti Őt is, lassan babát vállalunk!


Miért lenne zavaró az, ha ugyanez a forgatókönyv fordítva játszódik le férfi és nő között? Azt hiszed, egy 27 éves lány öreg már a te 19 éves fiadhoz? Nem, egy 27 éves lány egyáltalán idős, kikérem az összes huszonéves nőtársam nevében is, én csak 25 vagyok ugyan, de 2 év múlva 27, és még mindig előttem az élet, általában 25-35 között alapítunk családot, házasodunk meg, építünk fel karriert. A te fiad 19 évesen minden bizonnyal érettebb a kortársainál, ha egy Nővel jár, nem egy "kislánnyal ". Hidd el, sokkal gázabb, amikor a 20 év körüli pasi egy 15 évessel jön össze, akkor már ezerszer inkább egy 27 évessel legyen....


25/L

2020. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%
Az a 27 éves nő, akinek partner egy 19 éves kisfiú, az nem ép. Nyilván zavarna.
2020. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna.
2020. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%

#6 jó nagy idiota vagy....


30 évesen "last minute" szülni? Te hol élsz? Eleve ott kezdődik, hogy egy valamirevaló tanult, egyetemet végzett fiatal cirka 24 évesen lép ki az egyetemem kapuján, kb 2 év, mire valahova bedolgozza magát, kezdetleges karriert épít, 1 év együttélés egy potenciális partnerrel, ergo ugyanott van 28-30 évesen, mire az első gyermekét várja.


De egy Nő 30 évesen (is) sugárzik, főleg, ha boldog, sikeres, jó anyagi helyzetben van és nem kell tartania attól, hova megy vissza dolgozni, vagy hol folytatja a karrierjét szülés után.

2020. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonymousreview60 ***** válasza:
74%

Nem édesanya vagyok, hanem 39 éves férfi, aki egy 19 éves fiú fejével próbál gondolkozni, mit láthat bele az a dolgokba. A srácnak imponál, hogy egy Nőnek ő lehet a párja. Sokat tanulhat tőle szexben és tartásban, céltudatosságban. A nőnek van saját egziszteniciája, tehát nem kell minden apróságon idegeskedni.

Egy 27 éves nő már valószínűleg nem akar minden szombaton szétbulizni magát, felnőttes céljai vannak, dolgozik, karriert épít, lakást törleszt, megtakarít, képzi magát stb.

Lehet, hogy a fiad csak egy utolsó kitérő a csajnak, mielőtt férj+apa kombót kezd el keresni. De az sem baj. Ha szétmennek emiatt, majd telesírja a srác a párnát, és talál mást, már sokkal érettebb fejjel.

Én ott látom a bajt, hogy az ismeretségi körömben volt 2 kapcsolat, amikor 15 körül összejöttek a párosok, és 15 év múlva szétmentek. Egy nm házasság volt, annak annyi. A másik házasság, éppenhogy sikerült megmenteni. A férfiak - fiúk - nem kóstoltak még eleget, hogy meggyőződéssel mondhassák a párjukra, hogy ez így jó nekem, nem kell más, ellen tudok állni. Ha összejönnek, és 10+ év után szétmennek, akkor a csaj koppan nagyobbat. Őt jobban féltem.

2020. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

Anyaként valószínű magamban kicsit furcsának tartanám, de nem mondanám a fiamnak. Az Ő élete, neki kell megélnie a saját hibáit. Meg szerintem ez személy függő is, melyiküknek milyen igényeik vannak, mennyire érettek.

A húgom 19 éves volt mikor összejött egy 32 éves férfival. Anyukánk mindig azt mondta hogy őt nem zavarja, csak legyen normális a pasi. Én azt gondoltam hogy nem tart majd sokáig a dolog. 20 és 33 évesek voltak mikor össze házasodtak, 21 és 34 mikor az első gyerekük született. Azóta már 10 év telt el, nem rég született a negyedik babájuk.

2020. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
sokkal idősebb? kb egy korosztály még, talán kicssivel idősebb , de SOKKAL? a sokkal idősebb a 35- 40 év lenne.
2020. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa lenne. De nem ellenezném. Ha nem működik, úgyis vége lesz. Nem fogok ezért a fiammal összeveszni!
2020. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%
18 szívemből szóltál. Alig pár évvel idősebb a fiadtól a csajszi, hát 27 éves könyörgöm, nem 35-40!
2020. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!