Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Zavarna titeket,...

Édesanyák! Zavarna titeket, ha a 19 éves fiatok egy nála sokkal idősebb nővel jönne össze?

Figyelt kérdés

Egy 27 évessel.

Tudom, hogy 19 éves az jogilag már nagykorú, de a 8 év azért mégiscsak nagy korkülönbség. A nő egyébként feltűnően csinos, anyagilag is elég jó helyzetben van.

Zavarna ez titeket? Hogyan reagálnátok?


2020. febr. 2. 17:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Senkit sem akartam vagy akarok megbántani, de szerintem a kérdésre válaszoltam. Anya vagyok és van fiam, és igen, így gondolnám és azért, amit leírtam. Nem tudom, kérdező, Te ki vagy a sztoribam és hány éves vagy.Én 37 leszek idén és látom, hogy rengeteg meddőségi probléma van 30 év alatt is, felette pedig még sokkal több, és akkor az egyéb egészségügyi gondokról nem beszéltem. Ez rengeteg testi és lelki szenvedést okoz, a horrorisztikus költségekről nem is beszélve. Tehát szerintem ha egy nő akar családot (tehát nem csak véletlenül “úgy marad”, aztán lesz valahogy), akkor 27 évesen olyan partnert választ, akivel pár év múlva el tudja képzelni a családalapítást. Ha nem akar, vagy még nem tudja, természetesen az ő dolga.


A konkrét esetben tehát anyaként igenis felmerülne bennem, hogy ha tartós lesz a kapcsolat, mi lesz 3 év múlva. De mondok jobbat. Mi lesz 6 év mulva, amikor a fiam 25, a nő 33. Amikor a fiam 30, a nő 38. Ha ők egy pártként képzelik az életüket, és akarnak gyerekeket (ez az ő döntésük), akkor valami kompromisszum kell, de ami az egyiknek korai, a másiknak késő lehet.


És ahogy mondtam, ha komoly a kapcsolat, természetesen szívesen megismerem a lányt, és nyilván nem gördítenék akadályt a kapcsolat elé. (Amúgy se tudnék).

2020. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Sztoribam=sztoriban

pártként= párként

2020. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!