Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külön kasszát szeretnék, ,...

Külön kasszát szeretnék, , külön konyhával 28 éves fiammal. Ez örödögtől való gondolat tőlem?

Figyelt kérdés
30 ezret ad haza..jól keres..230 ezer biztosan kézben van, minden házimunka a mienk..és kieszik minden vásárolt ételünkből..még a kicsi túrórudijait is..szívesen főzök én mindnekire,,de ha teheti egyedül enné meg..szóval úgy érzem nem érzi,hogy milyen drága dolog az étel,,talán ha magának kéne megvenni,,megcsinálnia rájönne..viszont elég faramuci ez egy háztartásban nem?..szidalmazó,,kioktató kommentek kiméljenek..

2020. febr. 3. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mondd ezt el neki.

Eleinte biztos megsértődik, de aztán majd rájön magától is, hogy 30bezer Ft az szinte semmire sem elég.

2020. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
28 évesen épp ideje lenne kimozdulni a mamahotelbol. Legalabb 5-6 éve dolgozik, minimum kell lennie 6-7 millio forintjabak megtakaritasban, az mar indulonak bőven elég egy saját lakashoz is.
2020. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen normális, hogy ha már felnő valaki, önálló keresete van, de van abban a szerencsés helyzetben, hogy otthon élhet és félretehet, akkor legalább a hàztartási dolgokba beszáll. Megveszi magának az extrább kívánságait, esetleg hazacsörög, hogy van e otthon tej/kenyér/akármi, mert épp boltban van. Jóhogynem ti ruházzátok, meg tankoljátok a kocsit is. Én ebből 16 évesen, az első nyári munkám megkezdésekor kinőttem. Soha sem adtam haza (igaz 20évesen el is költöztem) de nagyon jó érzéssel töltött el, hogy soha semmiért nem kell anyukámnàl kuncsorognom. Természetesen, ha anyukám főzött, én is ugyan úgy ettem, ahogy bárki más, de mindig végiggondoltam a boltban, hogy esetleg mi fogyott el, kell e valami otthonra, legyen szó egy kiló lisztről vagy egy liter öblítőről. Egyébként szerintem teljesen mindegy, hogy ki mit gondol, ha neked ez már nem fér bele, legyen akár igazad akár nem, hívd össze a családot, üljetek le és beszéljétek meg, hogy milyen keretek között tud ez tovább működni.



(Leégne a pofámról a bőr, ha 28 évesen a gyerekszobámból indulnèk dolgozni)

2020. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
biztosan megsértődik,,,és én is nagyon hülyén érzem magam..megtakarítása semmi..és továbblépni sem szándékozik,,pedig már annyiszor tanácsoltam neki,hogy tudnék segíteni neki a különélésben..félrene értsétek,,nem verjük fogunkhoz a garast..bár kevesebbet keresünk nála..én inkább úgy érzem,az az egyetlen mód arra,hogy lássa milyen árak vannak,,havi szintem meg még több,és láthatóan azon se sporol ami elötte van..
2020. febr. 3. 20:02
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

És mire költötte el a maradék 200 ezret?


Mióta dolgozik?

Nem mindegy,hogy 1 éve vagy 10 éve.

2020. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Tippelek: apuka nincs/nem lakik veletek igaz?

Nem, nem fura, mivel normalis haztartasban nem zabalunk fel mindent masok elol, foleg a kisteso desszertjet, es kivesszuk a reszunket a hazimunkabol.

Sertodjon ha akar, itt az ideje felnottkent viselkedni, ez a neveletlen kamasz stilust ideje lenne abbahagyni.

2020. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Mi a jo budos feneert nem koltozott el 28....eves... Nem 8..
2020. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
#7vagyok. Es koltozes utan nem fizetnek. Tok gaz ahol koltozes utan meg penzt adnak.. nem koldus szuloknek..oldjak meg ne a gyerek tartsa el. Tudom nalatok nem ez van! De ha elkoltozik vegre ..be vard h fizessen..
2020. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Külön kasszát és külön lakást a fiadnak!

Hozzá szokott hogy ki van szolgálva. Sose fogsz tőle szabadulni. Ezért sincs megtakarítása. Mert mindent megkap.

2020. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7 éve dolgozik,,sokat segítettem,segítettünk neki..és nem kérnék pénzt költözése után,,azt költse magára,,még én segítenék neki,,mert nem szívtelen dög vagyok,,neki is könyebb lesz a késöbbiekben..
2020. febr. 3. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!