Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet úgy szeretni a gyerekede...

Lehet úgy szeretni a gyerekedet, hogy az Anyját gyűlölöd?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy akinek olyan nőtől van gyereke akinek az anyjára most már rá se bírna nézni a gyerekre még mindig ugyanúgy tekint a helyzettől függetlenül?
2020. febr. 4. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez most ennek a kérdésnek a folytatása másik szemszögből Kérdező?

2020. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok ilyen szituban de minden ember külön entitás, hogy a fenébe ne!
2020. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha mondjuk mint az előző kérdésnel is volt amit első linkelt, hogy a nő addig nem mondta meg hogy terhes míg elvetetheto volt, akkor nem. Nem szeretnék csak azért valakit mert vérség köt hozzá, ha eleve már a nőt is gyűlöltem.

Ha meg arrol van szó hogy később utáltam meg miután a közösen akart gyerekünk megszületett, akor nem utalnám a gyerekem. De minden ember mas, valaki a gyereket sem -bírná utana mert az anyját látná benne.

2020. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2020. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

És akinek a gyereke kiköpött anyósa, akit tényleg joggal utál - és ugyebár soha nem volt bele szerelmes, nem töltöttek soha meghitt órákat - az már nem is szeretheti a saját gyerekét?

A Kérdezőnek nyilván nincs gyereke, vagy nem szülőnek való.

2020. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Persze. Két külön ember. Nem szabad valakit egy másik ember miatt büntetni.

Pl. én imádom a féltesómat. Apukánk közös. Pedig apukámmal egyáltalán nem állunk egymáshoz közel, kb. mint egy idegen.

2020. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen lehet, a gyereked mindig is szeretni fogod. Bár a legjobb - ha külön is váltok - hogy az anyjával is legalább egy kiegyensúlyozott marad a kapcsolatod. Nagyon nem jó amikor a szülők a gyereket használják "fegyverként", a másik szülő ellen hangolják - a gyerek fogja a végén leginkább megsínyleni.
2020. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Szwrintem nem, legalábbis en ugy érzem.

Exem utál, de emiatt a gyerekeket se igazán szereti, illetve úgy érezzük, hogy az előző feleséggel közös gyerekeit jobban szereti.

Engem hidegen hagy szerencsere.

2020. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet . Nekem a volt ferjem tönkretette a családom , apám miatta halt meg , közös cég stb volt , anyagilag romba döntött minket és a lányom nagyon hasonlit rá . Mégis imádom minden beütésével egyutt . Igy jó , ahogy van . Volt férjem lábujjait örökölte és azokat puszilom reggel

Szeretni csak teljes szivvel lehet

2020. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

EZ egy nagyon durva kérdés, miért is kellene akár milyen embert nem szeretni csak azért mert a szüleit, gyerekét, szomszédját, barátját nem szeretjük????


A saját gyereked ba...szus!!!! Csak azért nem szeretnéd a sajátodat mert nem szereted az anyját?????????????

Mi lesz ah kiderül, hogy homosexuális, vagy éppen másban más akkor is találsz kifogást, hogy ne szeresd?


ùgy érzem, ha ez a kérdés felmerült akkor már eddig sem szeretted a gyereket. Most meg lesz egy jó kivofgás miért nem szeressed és ne foglalkozz vele tovább.

2020. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!