Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagy és sosem volt még barátnőm mert a szüleim nem hagyják! Szerintük a tanulás rovására megy a szerelem és így majd nem lehetek sikeres! Egyszer volt egy lány akivel flörtöltöm, ők elolvasták nêhány üzenetem és eltiltottak tőle. Nem mehetek el a haveraimmal bulizni vagy ilyesmi, csak hozzánk jöhetnek át és egyszerre max 2, ja és anyu óránként bejön hozzán ellenőrizni minket. Most 5 hónapja megismertem egy lányt akivel kezdenek komolyak lenni a dolgok, de a szüleim nem igazán hagynak kimaradozni, és konkrétan heti 2x a nagypapám falaz nekem. Szeretnék a lánnyal kapcsolatot, és egész estéket eltölteni együtt de valahogy azt érzem nincs hozzá jogom. Mit tegyek? Hogy hozzam fel a szüleimnek?

2020. febr. 4. 19:22
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Tanulj így, sőt jobban, majd amikor gratulálnak, mutasd be a csajt, hogy amúgy vele jársz, mégsem lettek rosszabbak a jegyeid!

Ha ez nem működik, menj messzire egyetemre, ahonnan "nem éri meg", csak havonta hazemenni, és egyetem után már ne költözz haza!

2020. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki más? Tudnátok segíteni?
2020. febr. 4. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Koleszba kell költöznöd. Ott nincsenek szülők :/


Szóval csak a szüleiddel tudod ezt megbeszélni.

2020. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most 17 évey vagy. Vegyük úgy hogy kb 19 évesen érettségizel. S 5 év egyetem után 24 éves vagy. Így elvileg 24 évesen kellene megtanulnod csókolózni meg hasonlók? Ráadásul egy 24 éves lánynál ha szűz az még úgy oké, de egy fiút azért már sokan szivatnak emiatt...


Mikor ismerd meg az ellenkező nemet, ha nem akkor, mikor nem saját magadat kell eltartanod? Ráadásul hiába vagy sikeres, ha nincs családod. Nem 30+ évesen kell nekiállni barátnőt keresni 0 tapasztalattal. (Mert az a nő, akinek számít az, hogy milyen karriert építettél ki magadnak, az olyan is. A pénzre megy)


Megpróbálhatnál beszélgetni velük (de ne úgy mond, hogy van már barátnőd, hanem úgy hogy mi lenne ha... meg hogy mikortól engednék meg ezt és ezt)


Egyetemen már lazább lesz. Akkor nem lesznek non-stop a nyakadon. Ha máshogy nem megy, max vársz még pár évet addig. Nincs még olyan sok hátra. :)

2020. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!