Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen nehéz anyámmal?

Miért ilyen nehéz anyámmal?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit shitpost-én nevelem az anyámat kérdés, DE NEM AZ!!!


Szóval. Anyám állandóan nyüstöl ,hogy most porszívózzak ki a szobámban, msot mossak fel, most portöröljek, most rakjak rendet. (nem csak a szobámban, az egész ház valamilyen részein)


Amikor meg épp csinálom, akkor meg elhív, hogy most segítsél, ne azt csináld. AMikor meg végeztük azzal, amiért elhívott a takarítás elől mondja, ohgy miért nem végeztem már? Szépen megkért rá.


Én mondom, hogy de anya. Te hívtál el, épp azt csináltam. És még neki áll feljebb..


Nagyon nehéz vele.. :///


Mit tegyek? Néha már egyszerűen csak ráhagyom, hogy jólvan hlye vagy bzmeg.. most kicsit ki vagyok akadva, mert tényleg ilyen.. Rosszabb, mint aminek hangzik.


Ez kb olyan, mint amikor a főnök azt mondja, hogy menjek balra és közben lebsz, emrt nem jobbra mentem. Aztán a legközelebbinél, amikor azt mondja ,hogy menjek balra és én jobbra megyek, akkor meg hülye vagyok


2020. febr. 8. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ház ez borzasztó :)
2020. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Azért nehéz vele mert őrült, és te probálsz megérteni logikusan valamit, amit nem lehet. Egyet lehet, amint teheted elköltözöl, mert egy őrült téged is megbolondít.
2020. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem őrült, de az biztos, hogy én logikusan gondolkozom..
2020. febr. 8. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Akkor mivel magyarázod azt, hogy így viselkedik a saját gyermekével? Szeret téged? Akkor miért bánt, miért idegesít ilyen jelentéktelen dolgokkal? Egy normális ember ilyet nem tesz azzal, akit szeret. Ha szeret, akkor dícsér, és megköszöni a munkád. Egy főnöknél ezt könnyebb felismerni, de az anyád gengszterségeit nehéz és fájdalmas felismerni.
2020. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!