Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hiszi apám mindig azt...

Miert hiszi apám mindig azt hogy nekem csak a penze kell?

Figyelt kérdés
Apam egy nagyon jó módú vállalkozó, nagy vagyonnal. Edesanyamat már régen elhagyta, amikor én 2 éves voltam. Kilepett az életünkből úgy, hogy se gytartast nem fizetett, se nem foglalkozott velem. Én kb 12 eves koromban felhivtam hogy jó lenne ha rendezodne köztünk a viszony, mert hianyzik mint apa es anyukam egyedül nevel engem es arra sincs pénzünk hogy anya a kollegiumot fizesse nekem. Csak annyit kertem hogy ennyiben segitsen. Erre azt felelte hogy dontsem el hogy ki kepl nekem... az apám vagy egy olyan aki pénzel... Most ismét felkerestem, hogy hátha megváltozott, van munkahelyem, ferjem,31 eves vagyok jól élünk a pénzt fel sem hoztam neki, de a mostani felesége hallottam vissza hogy azt mondta a mamamnak hogy nekem biztos csak a penz kell megint...

2020. febr. 9. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen nem apa... Tudom nehéz felsolgozni, de ő egy idegen aki nem kíváncsi rád, el kell engedned.
2020. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki magából idul ki. Valószínűleg ő is.

Nem hiszem, hogy túl jó kapcsolata lett volna az apjával.

Próbáld meg elengedni ezt a kérdést, ha tudsz, bocsáss meg neki. Nem miatta, hanem azért, hogy téged ne nyomasszon a helyzet. Ha kell, kérj segítséget pszichológustól, talán már egy egyszerű konzultáció is segítene.

Tudatos szinten nyilván tisztában vagy vele, hogy ez a helyzet nem a te hibád, de hogy a lelked méyén, az érzelmi szinten mi van, az még kérdés.

Apádnak egy nagy pozitívumot azért bejegyezhetsz, ha ő nincs, te sem lennél. Sajnos lehet, hogy más apai funkciót tényleg nem töltött be soha veled kapcsolatban.

2020. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a pénze miatt sokan kihasználták és elsőre úgy kerested fel,hogy kisegítsen.Így azt hisszi hogy megint csak ki akarod használni.Szerintem hívd el kávézni,beszélgetni(mond hogy te fizeted)lehet csak megtört ember és nem tudja kibe bízhat.
2020. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is engedd el és ne foglalkozz a rágalmazással.


Majd jön egy olyan ember az életedbe aki bár nem a biológiai apád, de úgy fogsz tekinteni rá mint igazi apa!


A genetika egy dolog de ha nincs mögötte szeretet és a gyerek iránti tisztelet semmit sem ér!

2020. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ja azt elfelejtettem írni, hogy majd a pótapukád akire úgy fogsz tekinteni ő is lányaként fog szeretni és büszke lesz hogy egy felnőtt lánygyereke van akit lányának fogadott. Soha nem tudható mikor toppan be lehet a munkahelyeden de lehet baráti társaságban de az is lehet, hogy boltban!
2020. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
En nem tudom mar hogy miert nem tudom elengedni, oly sok bantas utan sem. Mas fele ennyiert szoba sem allna az apjaval, de en meg igy is rohangálok utana.
2020. febr. 9. 10:07
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

4,5!


31 éves a kerdezo. Már nem sok esély van rá, hogy potapja légyen.

2020. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
7-es tudom, hogy 31 éves de hidd el bármikor lehet idősebben is az embernek pótapja!
2020. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért van kérdező mert te ennek ellenére szeretnéd megismerni csak sajna amiket írtál hogy a mostani felesége is így gondolkozik az neked lenne hosszabb távon nagyon fájdalmas. A jó tanács hogy próbáld elengedni. Ha apukád ha netalántán valami csoda következtében rájönne hogy van egy gyereke akkor majd ugyis fog keresni. De ne te fuss utána hanem ezt neki kéne.
2020. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

#1 háháháhá háháháhá

Biológiát magyarázod érzelmekkel! Te bölcsész diplomás, te!

2020. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!