Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert viselkedik apám így velem?

Miert viselkedik apám így velem?

Figyelt kérdés
A szüleim 5 eves koromban elvaltak. Anyukammal maradtam, apum elkoltozott egy masik nő miatt, de az ország másik végére. A válás után en 2 alkalommal lattam apámat, egyszer 6 evesen es egyezer 7 evesen, utána felszivodott teljesen. Gyerektartast se fizetett csak 2 évig. 16 eves koromban én felkerestem az interneten, mivel csak ott volt elerhetosege, de nem igazan mutatott erdeklodest felem. Most ismét felkerestem, mert valahol úgy erzem hogy en ugy vagyok nyugodt ha legalabb egyszer lathatnam még a sajat apamat. Ismet interneten, levelezunk. Megbeszéltük hogy nyaron talalkozunk. Ami szamomra erdekes, hogy a mostani felesége, akivel anno lelepett folyamatosan amikor apuval beszelnek tepefonon kozbeszol es engem tesz felelosse hogy 7eves koromban, amikor ők engem látni akartak én nem akartam velük elmenni pár napra. Ami igy is történt, mert nem ismertem őket. Most hogy beszélek apuval messengeren folyamat luxus nyaralasos kepeket küld nekem es hogy milyen luxus autót vett pár hete maganak. Kerdez mellette rolam is, meg akar ismerni ugy vettem eszre, de azt nem ertem higy miert kell megmutatnia hogy milyen anyagi körülmények között élnek. Ezt miért csinalja?Kinek szól ez? 28N

2020. febr. 7. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy ezt kinek csinálja? A 28 éves munkabíró nőnek. Az azért már más, mint egy 7 éves nyafogó gyerek. Bármire jó lehetsz. Csak gondold végig.
2020. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
SEnnyi év után is ez erdekelheti? De akkor miert villog azzal amilye van?
2020. febr. 7. 11:02
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak ezzel csalogat. Mivel foglalkozik apád? Kerítéssel?
2020. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azzal
2020. febr. 7. 11:36
 5/11 szántóvető ***** válasza:
100%
nem tudom,de engedd el ezt a szálat.már rég meg kellett volna tenned.
2020. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én hagynám a francba. Mutogatja neked a boldogságát,hogy milyen jó élete van,milyen jól alakultak a folgai NÉLKÜLED is. Ennyi. Ezért.

Hagyd a picsbe.

2020. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Passzív-agresszív és nárcisztikus beütésű. Igen, ők (ilyen típusok) jók a karrierben, mert simán átgázolnak az embereken.


Főleg az szúrt szemet nekem nagyon, hogy a nő téged, mint 7 éves gyereket hibáztatni tud 😃 beszarás és szívtelen. Apud személyisége nem derül ki így teljesen. Így nem lehet megállapítani, hogy ő tényleg ilyen, vagy a nő manipulálja (megmondja neki, hogy mit gondoljon!? Ez mii? 😃 )


Mit akar megmutatni... talán hogy „ilyen életed is lehetett volna” (ha 7 évesen velük mész, de nem hiszem el, hogy egy gyerekre ilyen felelősséget komolyan gondolnak, 20 éves történetben. Ez nagyon beteges frusztráció), és emiatt érezd magad szarul?? Sosem értettem az ilyen kommunikációt. Vagy talán anyudnak szól, hogy ezek a képek őhozzá is eljuthatnak általad, és (23 éve történt dolgok...) ősrégi frusztrációit vezeti le ezzel (szintén ezzel az „érezd szarul magad” hangvétellel)?


Tényleg nem lehet megállapítani, hogy ez mi a xar így. Főleg, hogy most akar ismerni-nem akar?? Most éppen érdeklődő. Lehet csak unatkozik már... Néha épp beleférsz neki, aztán van amikor nem.

2020. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a beszélgetéseket mindig en kezdemenyezem, de akkor meg ir es kerdez sokat felőlem.
2020. febr. 7. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg az elmaradt gyerektartasi dijjat behajthatnatok rajta ha kb. 7 éves korodig fizette. Kötelessége lett volna. És szégyen egy apától hogy most a gazdag cuccait mutogatja ha igaz és nem csak kamuzik, de ha igaz is vagy ha kamu annyi esze van mint egy tyúknak mert saját magát buktatja le így vagy úgy az elmaradt gyerektartási tartozása miatt.
2020. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jussanak csak el anyukádhoz a képek ő majd behajtja rajta az elmaradt gyerektartásit. 😀
2020. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!