Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettentő cikinek találom a...

Rettentő cikinek találom a szerelemről való beszélgetés anyámmal! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

17 vagyok, már eléggé hosszú a bajszom, köreszakállam is eléggé látványosan nő. Nagyon kellene már egy rendes borotva, eddig hajnyíróval vágtam, nullással, emrt az nem olyan mint a baba sgge, de nem is lesz hosszú. kb 2 milis..


De nem állhatok úgy anyám elé, hogy anya! vegyél nekem egy borotvát...


Valamiért nagyon ciki..


Apa nem él velünk, egyedül élek anyával.


Ő (anya) anyauci kicsi fiaként "tart" engem, mindenben pátyolgatott, mindent helyettem csinált, és kb 15 éves koromig nem beszélt nekem a szexről és a nőkről. Természetesen én már addigra "mindent" tudtam az internetnek és a titkos barátnőmnek hála. (akit láttam meztelenül 14 évesen)


Ez a másik. Valamiért cikinek tartom, hogy a szerelemről beszéljek anyámnak...

Nem tudom miért..

Bármi kedveset mondok neki, vagy egszerűen csak elmondok neki valamit akkor annyira örül, hogy közben sír, ugrál, és puszilgat ölelget. Lehet, hogy emiatt tartok ettől? Ez valamiért nekem ciki....


2020. febr. 9. 23:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg, hogy borotvára van szükséged, nem ciki. A szerelemről meg nem kell beszélned, ha nincs senki a láthatáron.
2020. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy már van barátnőm. Kb 1 éve. Csak ő is tudja, hogy nem szívesen mondom el anyámnak, mert akkor napokig ezzel fog csesztetni, kérdezősködni fog stb stb..
2020. febr. 9. 23:30
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát vegyél magadnak borotvát. Olyan egyszerű lenne az élet, ha nem bonyolítanád így túl...
2020. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Vennék. De soha nem megyek egyedül boltba. Sosem voltam, sosem kértek meg rá, magamtól meg eszembe nem jutott..
2020. febr. 9. 23:45
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

1 éve van barátnőd, és még nem vitted haza?

Lehet, hogy elsőre meglepődik, és örülni fog, de minden csoda 3 napig tart, túl vagy rajta, és nem kell tovább titkolóznod.

Nagyon túlgondolod..

2020. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
17 évesen még nem mentél egyedül boltba?!!!! úristen...én alsósként egyedül mentem a sulival szembeni játékboltba gyűjthető illatos radírt venni, ne máár XD amúgy simán lebeszéled haverral, hogy ő milyen borotvát használ, mert szeretnél egy "jobb" típust venni(nem kell tudnia hogy borotva szűz vagy ugye)és ennyi. Anyukád meg azért ugrál mindenért, mert ebből az jön le hogy tutyimutyira lettél nevelve ezért minden felnőttesebb megnyilvánulásnak most már kifejezetten örül XD
2020. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Jó ég... akkor menjél. Vagy szerinted ha még nem voltál akkor mar nem is mehetsz? Ennyi ésszel hogy vagy még szabadlábon?
2020. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonymousreview60 ***** válasza:
42%

Fogod magad. Elmész a boltba. Bepakolod a kosárba a cuccot. A pénztárnál fizetsz.Távozol. Ennyi az egész.

Ha nincs pénzed, kiveszed anyu pénztárcájából, és a visszajárót visszateszed.

Amikor el akarsz majd költözni vagy nagyon más véleményed lesz, sok bajod lesz édesanyáddal. Nincs férfi a képben, emiatt rád van gyógyulva.

2020. febr. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem nagykorú vagy de nem voltál boltban egyedül? Osztálytársakkal se ugrottál be kajáért? Ne már.. Tök kényelmes lehet kiszolgáltatni magad ilyen durva szinten...
2020. febr. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Hát nem. nem voltam még .soha. Mint írtam sosem kértek meg rá, szóba se került. 4 évig voltam felsőben magántanuló, 4 évig otthon voltam. Minek mentem volna el?

Anyaúgyis elmegy bevásárolni.. Magam miatt meg teljesen felesleges...

2020. febr. 10. 06:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!