Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettentő cikinek találom a...

Rettentő cikinek találom a szerelemről való beszélgetés anyámmal! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

17 vagyok, már eléggé hosszú a bajszom, köreszakállam is eléggé látványosan nő. Nagyon kellene már egy rendes borotva, eddig hajnyíróval vágtam, nullással, emrt az nem olyan mint a baba sgge, de nem is lesz hosszú. kb 2 milis..


De nem állhatok úgy anyám elé, hogy anya! vegyél nekem egy borotvát...


Valamiért nagyon ciki..


Apa nem él velünk, egyedül élek anyával.


Ő (anya) anyauci kicsi fiaként "tart" engem, mindenben pátyolgatott, mindent helyettem csinált, és kb 15 éves koromig nem beszélt nekem a szexről és a nőkről. Természetesen én már addigra "mindent" tudtam az internetnek és a titkos barátnőmnek hála. (akit láttam meztelenül 14 évesen)


Ez a másik. Valamiért cikinek tartom, hogy a szerelemről beszéljek anyámnak...

Nem tudom miért..

Bármi kedveset mondok neki, vagy egszerűen csak elmondok neki valamit akkor annyira örül, hogy közben sír, ugrál, és puszilgat ölelget. Lehet, hogy emiatt tartok ettől? Ez valamiért nekem ciki....


2020. febr. 9. 23:03
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Életemben nem voltam egyedül boltben és erről szerintem egáltalán nem tehetek.


Anya látván, hogy a nőérem felnő, és elköltözik engem anyuci kicsi fiának akart megtartani és gondolom azzal, hogy ha elsősként nem merek megkérni gyerekeket, hogy focizhassak velük, akkor megkéri nekem, és ez ment tovább... Aztán 4.ben magántanuló lettem, mert nagyban gátolt az iskola a tanulásban.. Aztán eltörölték és most vagyok 9.es


Életemben egyszer nem mentem egyedül iskolába. Mindig akkor jött egy suliváltás, amikor már kezdtem volna tudni, hogy egyedül merre kell menni.

2020. febr. 10. 06:41
 12/34 A kérdező kommentje:
elírtam, fáradt vagyok. 10.-es vagyok.. HOgy lennék 17 évesen 9.es :D bocs. megszokás...
2020. febr. 10. 06:44
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen mindegy, hogy mennyi éves vagy, sűrgősen kezdj el leválni anyukádról, mert komoly baj lesz pár év múlva.

Először csak apróságokkal kezd (Anyu, kérem azt a bevásárló listát, amíg én elmegyek, te mosoogass el, ha van kedved, vagy olvass egy kicsit!) Aztán mindig nagyobb dolgokkal folytasd, állj a sarkadra, különben örökké anyu pici fia maradsz!

(Ez roppant kényelmes lehet most éppen, csak ezzel soha nem fogja hagyni, hogy felnőj, vagy a szó minden értelmében férfivá válj...)

2020. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Nem írtad, hogyan akadályoz(ott) az iskola a tanulásban.

Emellett hiteltelen a sztorid, mivel azt írod, hogy mire megtanultad, merre kell menni, másik iskolába kerültél. Havonta másik suli!? Annyi általános Budapesten sincs. Ha ez igaz, akkor 1. olyan probléma van veled, amire nem a tizedik iskolaváltás a megoldás, hanem a harmadik után a pszichológus és a nevelési tanácsadó. Ha ez nem így történt az anyád vétke vagy 2. idegrendszeri bajod van, hogy ennyire lassan tanulsz útvonalat.

Az is anyád vétke, hogy életképtelennek nevelt. Ez piszkosul nagy baj.

Íme, itt a lehetőség a felnövéshez. Első lépés: menj a boltba!

Mellesleg a gumit ki veszi, a barátnőd? Neki ez nem fura?

2020. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Lépj ki a megszokott kényelmedből a világba. Kezdj el ismerkedni a világnak azzal a részével, ami elől te is elzártad magad. Nagy kár, hogy nincs előtted férfi viselkedésminta és az sem helyes, hogy anyád nem gondolt erre. A szerelemről nem anyáddal kell beszélgetni, mert a női és férfi viselkedés, érzés ebben a tekintetben nagyon különbözik egymástól.
2020. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
13-as válaszolóra hallgass. Itt sokkal nagyobb gond van, mint egy borotva megvétele.
2020. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%

Költhetjük itt a történetet, de csak rajtad múlik hogy nem mentél még el a boltba venni egy borotvát.


Én sem vagyok az életképesség mintapéldánya, de azért ennyire ne ess túlzásba kérlek.

El nem tudom képzelni, hogy tartassz barátnőt, ha egy borotvát nem tudsz megvenni. Gondolom megy az online meg képcsere egy éve...

Nem lenne muszáj neked venned, de ha már anyukádat képtelen vagy megkérni rá, akkor legalább ne tegyél már úgy, hogy miért is mennél....

És majd óvszert hogy fogsz venni? Tudom még évekig nem lesz rá szükséged..

Lehet itt anyukádra is fogni, és el is hiszem, hogy nyom bizonyos dolgokban, de ha te nem tudsz magadért kiállni, ne panaszkodj.

2020. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonymousreview60 ***** válasza:
50%

#13:+1

És még: Kérdező, édesanyád azért van ennyire rádcuppanva, mert te vagy a szeretetpótlék neki férfi hiányában.

2020. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az nem tiszta, hogy egy ennyire életképtelen pasinak, hogy lehet már egy éve barátnője.
2020. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy befejezed a hazudozást.


Amiről írsz az stimmelne akkor, ha nem volna egy év óta barátnőd. Vagy van barátnőd, vagy te vagy a totálisan életképtelen, akire anyuka abszolúte rá van cuppanva. A kettő együtt nem megy.


A többit már leírták.

2020. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!