Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van olyan szituáci...

Szerintetek van olyan szituáció amikor az a legjobb mindenkinek ha apuka megszakítja teljesen a kapcsolatot a kiskorú gyermekével?

Figyelt kérdés
Vázolom a szituációt, gyerek nagyon pici korában szétmentek, azóta folyamatos problémák, vagy nem adja anyuka a gyereket ha odaadja akkor pedig állandó viták árán, attól sem riad vissza hogy a gyerek előtt felpofozza az apját, gyámügyre, rendőrségre futkozás, senki nem tesz semmit, apuka idegei lassan rámennek, az új párja is kikészül, mert az ex őt is terrorizálja, a gyerek depressziós tüneteket produkál, sokszor megbetegíti magát hogy ne kelljen láthatásra menni, fél az anyjától, össze van zavarodva teljesen. Gondolom most mindenki azzal jön hogy nincs az a világon amiért lemondana a gyerekéről, de mi van ha ez minden szereplő számára csak káros?
2020. febr. 10. 09:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi idős most a gyerek? Kisfiú, kislány?


Könyörgöm, nehogy sorsára hagyjátok az eszement anyjával....

Elhiszem, hogy apjának is egyszerűbb lenne feladni a harcot anyuka ellen, na de és a gyerek sorsa...? Ővele mi lesz??


Abban igazad van, hogy az egy szál bőrönddel albérletbe távozó apukának nem ítélik oda a gyereket, szemben a családi házban élő anyukával. Tiszta sor.


Na de. Azóta történt már egy s más. A gyerek érdekében: nem kéne nagyon gyorsan megszerezni onnan azt a kisgyereket, amíg még nem késő??

2020. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"Volt hogy már ő maga mondta nekem, hogy inkább ne menjünk érte, mert abból csak baj van mindig"

Ebből is látszik, mekkora a baj. Már betört. Inkább szenved egyedül. Ilyet egy felnőtt mond, nem egy kisgyerek. Túl hamar fel kell nőnie szegénynek a megegyezésre képtelen szülei miatt. (Igen, tudom, a te párod full normális, csak az ex őrült)

Képesek lennétek otthagyni így?

2020. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nagyon túltoltad. Elején le lehetett vágni, ki vagy a sztoriban, a többi csak mese habbal.
2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Persze kedves utolsó, mert amúgy az egész sztori totál lényegtelen, ki mit csinál, ha én az új nő vagyok akkor így is úgy is csak én lehetek a szar ugye?
2020. febr. 10. 16:09
 35/43 A kérdező kommentje:
És egyébként pont ezért tartunk ott ahol, mert kb mindenhol ugyanez a hozzáállás ami itt is, szegény anyuka bármit megtehet, késsel is fenyegetheti az apát el van nézve meg még bizonygatni kell meg futkozni az igazadért, de az a nő állítja hogy az apa megpofozta kb rögtön elveszik a láthatást meg még be is viszik kérdés nélkül
2020. febr. 10. 16:14
 36/43 A kérdező kommentje:
Aztán nem kell csodálkozni majd hogy miért nő fel annyi gyerek úgy hogy a “köcsög apja” nem foglalkozik vele
2020. febr. 10. 16:15
 37/43 anonim ***** válasza:
51%
Inkább azt írd le, mi az, aminek konkrétan tanúja voltál, miről van bizonyíték, többre mennétek vele....
2020. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Tanúja voltam amikor nekitámadott nem egyszer, illetve a kocsit is szét akarta verni, van sok üzenet is amiben fenyegetőzik, zaklat minket.
2020. febr. 10. 16:32
 39/43 anonim ***** válasza:
69%
Indítsátok eljárást gyámügy bíróság
2020. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
79%
Ha apukanak valoban fontos a gyerek, miert nem keri a felugyeleti jogot, vagy legalabb kozos felugyeltet? Hisztizhet anyuka ahogy akar, de egy ep eszu biro nem furja meg apu kereset, plane ha kozos felugyeletet akar, nem biztos h sokkal jobb lesz a gyerkocnek, de amig apaval van, addig legalabb beke lesz, aztan, ha eleg idos, donthet ugy h vegleg faterral marad, a birosag ezt figyelembe is veszi majd. Ha valoban ilyen szar anyja van, akkor onnan ki kene menteni, nem hagyni megfulladni a latszolagos beke kedveert!
2020. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!