Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

A szüleimmel sajnos nincs jó kapcsolatom újabban.

Sajnos a szétköltözés is egy veszekedés miatt lett.


Próbálom őket támogatni, testvéremnek telefont vettünk párommal mert tönkrement neki igaz szülinapjával egybekötöttük és a hónapban kétszer bevásárolunk nekik úgy 10 ezer forint értékben, a kettő együtt már 20. Tudom milyen nehéz nekik, és nem is azért mondom hogy fényezzem magam csak annyira rosszul esik, hogy nincs 2 napja, hogy bevásároltunk nekik, és én ma egy napot itthon maradtam.

Kipróbáltam egy új süteményt de sajnos elrontottam ,felét a kukába kellett kidobjam, de azért megígértem nekik viszek kicsit. Igaz tényleg csak 1-1 szeletet tudtam vinni, de itthon sem maradt több mert teljesen szétázott. Igazából nem is ezmiatt mentem hanem megkérdezzem mi van a testvéremmel, de nem mentünk be mert "főznek...."

Elindultunk a párommal és 2 perc múlva cseng a telefon hogy kiszúrtam a szemüket ennyike sütivel meg jóvan majd holnap találkozunk.. na azt várjam csak meg. Meg ilyenek.


Én nem tudom most én vagyok a hibás vagy hol rontottam el vagy mit csináljak velük?


2020. febr. 12. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Pontosan
2020. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MikeS13 ***** válasza:
100%

Ezekben a kérdésekben én elég markáns nézeteket képviselek. Anyukám eléggé "verekedős" volt, szóval ha rosszalkodtunk jöttek a pofonok, amit kivédtem ugyan, de a körmei miatt gyakran megsérült a karom. 18 éves voltam mikor elköltöztem. Azóta sem hagyom, hogy bárki beleszóljon a dolgaimba, pláne nem, hogy "leugasson". Azóta egyébként nagyjából jóban vagyok vele, mondjuk elköltözött vidékre és sose hív fel, én hívom havonta egyszer, és egyre barátságosabban tudunk beszélni. Igaz közben eltelt vagy 30 év.

Szóval szerintem nem kell elviselned ha pattog valaki. Mosolyszünetet javaslok meg ritkább találkozást, aztán majd annak is örülni fognak ha látnak téged.

De persze ez csak személyes vélemény.

2020. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez igy szokott lenni, ha adsz még többet akarnak mégcsak nem is szeretnének.
2020. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy az elköltözéseddel kiesett egy kereset?Talán számitottak még a segítségedre anyagilag.Bele sajna nem látunk a dolgokba hisz nem irod milyen volt a helyzet mikor otthon éltél.

Mindenesetre a testvéredet támogasd ahogy csak tudod.Majd ha felnő ő is ezt adja tovább mert ezt látta tőled.A szüleidtől meg egyszerüen kérdezd meg mi a bajuk.

2020. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb belesz**nék a sütibe, mielőtt átviszem nekik.
2020. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a "várd csak holnap találkozunk"nál már közbeszóltam hogy ezek után el is felejtheti. Ajándékot viszel és "szembeköpnek"? Tudod mikor segítenék nekik újra.
2020. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!