Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg apukamtol...

Hogyan kérdezzem meg apukamtol hogy a baratom itt aludhat e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, van egy baratom fel éve. Kb 2 hónapja megkerdeztem apától hogy itt aludhat e, azt mondta nem. Anyukam már nem el sajnos mielott valaki megkérdezné. Apa eleg szigoru de már a baratom előtt is ciki hogy minden velem egykorú egyutt aludhat csak velem ilyen szigoru. Holnap Valentin nap, a baratom kérdezte hogy van e kedvem nala aludni. Apától meg szeretnem kérdezni, de már egyszerűen annyira felek. Inkabb az lenne jó hogyha nalunk aludnank azt talan hamarabb megengedné. Hogyan beszéljem meg vele? Van olyan itt rajtam kívül akivel szinten szigoruak?
2020. febr. 13. 21:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. Nem aludtunk együtt. :(
2020. febr. 16. 22:50
 22/22 anonim ***** válasza:
Tehát elmaradt a nagy Valentin-napi töcskölés, nem lett romantikusan telelőve a lyukad 😜
2020. febr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!