Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit jelenthet ez? És miért...

Mit jelenthet ez? És miért mondja?

Figyelt kérdés
Már lassan vagy 4hónapja apám folyton annyit mond hogy a "gyásza fejembe" próbáltam kérdezni hogy miért mondja de ez aválasz rá hogy a gyász a fejembe... már most eléggé idegesitő eddig joba voltunk... anyám se tudja miért mondja ezt nekem folyton, ha anyám rákérdez h miért mondasz ilyet a gyerekre azt mondja mert tiszta gyásza feje.

2020. febr. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Búval bélelt vagy? Megváltozott a külsőd? Sötét lett a stílusod?
2020. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2020. febr. 16. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy dilidoki mindenesetre nem ártana neki.
2020. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsban szokták mondani, hogy "te gyász" Pl "hogy nézel ki te gyász?" = tiszta szégyen a kinézete, azaz a külseje csúnya, mocskos, rendezetlen, vagy más módon szégyellni való, rossz ránézni
2020. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgy ismételget szavakat, hogy ő sem érti, mi a jelentésük, akkor pszichiáternek vagy neurológusnak kéne látnia.
2020. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Cigányok vagytok?

Akkor válaszold neki, hogy a rákegyekija beled :)

2020. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a búvalbéleltségre vonatkozik. Cigányok használják fôleg, olyasmi, mint a “fene egyen”, “lóf...sz a seggedbe” meg hasonlók. Nincs szerintem értelmes jelentése.
2020. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezekszerint akkor tényleg egy gyászos fejű vagy, küldj képet a fejedről
2020. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!