Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok meg akarná műttetni az orrát?

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó, a pénze megvan a műtétre. Ettől függetlenül hozzájárulnál-e a költségekhez? Valamint ha nem járulnál hozzá, akkor elleneznéd a műtétet, vagy semleges véleménnyel lennél róla?

Köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 21. 17:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Nem járulnék hozzá. Nem azért mert ellenzem a műtétet. Hanem azért, mert van pénze, arra költi amire akarja. Ő látja kárát vagy hasznát, nem szólok bele az életébe.
2020. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%

Ha látnám, hogy ez tényleg egy olyan dolog, ami már évek óta zavarja és emiatt nincs normális önképe, és folyton ezt nézegeti magán vagy ezt emlegeti, én nem szólnék semmit, elfogadnám főleg ha meg van rá a pénze. Maximum félteném, hogy nehogy rossz vége legyen a műtétnek, ami kicsi de azért előfordulhat. Manapság az ilyen műtétek már nem számítanak nagy dolognak, illetve elég jó munkát szoktak végezni az orvosok, ha az ember felelősségteljesen választ orvost és nem egy himihumi olcsó valakihez megy.

Maximum akkor járulnék hozzá a költségekhez, ha jól keresnék és nem lenne az, hogy azt a pénzt hasznosabb dologra is el lehetne költeni.

2020. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%
Miért szeretné megműttetni? Ha olyan a probléma (egészségügyi pl) , támogatnám anyagilag.
2020. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
#3 azért szeretné, mert eléggé horgas, nem pedig homorú. Mindenképp homorút szeretne.
2020. febr. 21. 17:51
 5/55 A kérdező kommentje:

[link]

A bal oldalinál talán 1 fokkal jobb, de nem sokkal.

2020. febr. 21. 17:53
 6/55 A kérdező kommentje:

Egyébként az én orromról van szó, és egész pontosan ilyen:

[link]


Teljesen elveszi az önbizalmam, meg ez a legcsúnyább testrészem, ezért szeretném megcsináltatni. Az a baj, hogy a szüleim nagyon konzervatívok és nem hiszem hogy jó szemmel néznék az ötletet.

2020. febr. 21. 18:05
 7/55 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs baj az oroddal.
2020. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
77%

A belinkelt első esetén teljesen megérteném, és támogatnád.

A te orrodon én semmi rosszat nem látok. Gondolkodj el, hogy ez valóban megoldaná-e a problémáidat.

Egyébként támogatnálak. Azért ez nem egy mellműtét. De azért nagyon járj utána, hogy hol, kivel csináltatod.

2020. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
66%

Semmi baj az orroddal... az onertekeleseden pszichologus tud segiteni.

Ha megvan ra a penzed akkor mi koze ehhez a szuloknek??

2020. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
54%

Ha mér rég óta szeretné megműttetni, és azv operáció jelentős részét összeszedte, támogatnám őt lelkileg és anyagilag is!

Nyilván ezért kölcsönt nem vennék fel, de ha megtehetem adnék egy kissebb összeget rá.

2020. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!