Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok meg akarná műttetni az orrát?

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó, a pénze megvan a műtétre. Ettől függetlenül hozzájárulnál-e a költségekhez? Valamint ha nem járulnál hozzá, akkor elleneznéd a műtétet, vagy semleges véleménnyel lennél róla?

Köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 21. 17:30
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
32%

Nekem fiam lesz es 18 evesen en viszem a mutetre az orraval. Tamogatni fogom anyagilag is. A mi csaladunk noi tagjai is mind minimum 2-szer voltak orrmuteten.


Nem csunya az orrod,de muttesd meg. Megertem. Remeljuk olyanra csinaljak,ami neked is tetszeni fog. Orrsovenyferdulest is javittasf ki!!


N/36

2020. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
40%
Támogatnám ugyanúgy mint a fogszabályzót vagy a mellműtétet. Ha ez kell ahhoz, hogy komfortosan érezze magát a bőrében (orrában), akkor csinálja. Legyen boldog az új orrával, ez a lényeg.
2020. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted nekünk nincs értelme győzködni téged, de legalább egy nagyon jó plasztikai sebésszel csináltasd, ne egy kontárral.
2020. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen műttettem meg a melleimet, mellkisebbítésem volt. Mindenki pszichológushoz akart vinni, de én annyira szégyelltem, mert annyira nagyok és csúnyák voltak, hogy takargattam, állandóan feketében jártam, utáltam a testemet, az akkori párom előtt sem mertem levetkőzni. Életem egyik legjobb döntése volt a műtét. Megjött az önbizalmam. Az embereknek rossz információik vannak csak a plasztikáról és nem értik meg azt, aki szenved a saját teste börtönében. Borzasztó érzés!
2020. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az orr nagyon rendben van.


Ott volt például a Keresztes Ildikó énekes.

Olyan szexi volt az eredeti orrával, pedig a tiednél sokkal durvább volt.

Mióta megcsináltatta homorúra, azóta oda a szexepil.

2020. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!