Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok meg akarná műttetni az orrát?

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó, a pénze megvan a műtétre. Ettől függetlenül hozzájárulnál-e a költségekhez? Valamint ha nem járulnál hozzá, akkor elleneznéd a műtétet, vagy semleges véleménnyel lennél róla?

Köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 21. 17:30
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
41%
Szép orrod van, én irigylem. Ha mégis megcsináltatod, csak nagyon picit korrigáltasd. Szülő vagyok, én támogatnám a gyerekemet,ha nagyon zavarja,és nem akarja túl tolni. Nem biztos, hogy pénzzel, ha az megvan, de segitséggel, pl.főzés,ápolás,fuvarozás,elkisérés,stb igen.
2020. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
22%

Ha ilyen szép orra lenne, és meg akarná műttetni, akkor elvinném azon a pénzen inkább egy pszichológushoz!


Komolyan!


Kérdező!


Semmi baj nincs az orroddal, szerintem szép!


Kizárt, hogy ezért bántanának, de ha nem ezért, akkor találnának mást - ezek ilyenek. És akkor majd sorozatosan szétműtteted magad, mert valaki mindig beszól valamiért?!


Viszont van olyan, aki megműttette az orrát és azóta levegőt sem tud venni rendesen, mert komplikációk léptek fel - visszasírja a régi orrát...!


A hiúság megkapja büntetését.


NE CSINÁLD!!


Költsd inkább a tanulmányaidra azt a pénzt vagy bármi értelmesre, ami nem veszélyezteti az egészségedet!


Remélem, valakinek sikerül lebeszélnie téged erről az őrültségről.

2020. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
24%
Az ő dolga. Műttesse ha akarja. Fizesse is.
2020. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet biztosan kijelenteni, hogy nem fog tetszeni műtét után se. Nekem pont az nem tetszik hogy kiáll, ez manapság elég sok nővel előfordult már. Ezt nem is kell magyarázni, nekem meg már az is tetszene, ha egyenes lenne. Jó sebész ilyet biztos nem ront el. Persze mindenkinek meg lehet a saját véleménye, de én jobban tudom mit reagálnék utána. Köszi ha ezt megérted. Légyszi a kérdésre válaszoljatok!
2020. febr. 21. 19:16
 35/55 anonim ***** válasza:
10%

Neked inkább pszichológushoz kéne menni. Semmi baj az orroddal.

Ebben az esetben egészen biztos, hogy nem támogatnám a műtétet. Úgy értem, nem járulnék anyagilag hozzá és megpróbálnám lebeszélni. Ha nem megy, akkor elfogadom és mellette állnék.

2020. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
15%

Az orrnak az a dolga, hogy kiálljon - máskülönben nem kapnál rajta levegőt....


És szülőként írtam, amit írtam.


Pszichológushoz vinném és nem engedném, hogy őrültséget csináljon.


Ha baromi ronda horgas hatalmas orra lenne, de tényleg baromi ocsmány elefántméret, akkor hozzájárulnék a műtéthez.


De egészséges és szép, csinos orrnál nem.

2020. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
41%
Valamire való sebész el se fog vállalni
2020. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
18%

"Jó sebész ilyet biztos nem ront el."


Erre azért ne vegyél mérget..!


Ugyanis minden ember más és más, máshogy reagál a beavatkozásokra és bármikor léphetnek fel komplikációk.


Egy csomó híres sztár a legdrágább sebésszel csináltatott magának ezt-azt, aztán lehet szörnyülködni, hogy mivé váltak, de te tudod!


Ha meg már ennyire eldöntötted és hajthatatlan vagy, akkor minek tettél fel itt kérdést?


Nyilvánvaló, hogy minden szülő a legjobbat akarja a gyerekének, még akkor is, ha azt a gyerek nem képes felfogni.


És a te esetedben semmi kóros elváltozású orról nincs szó, ami megindokolna egy ilyen drága és veszélyes beavatkozást.


Tényleg pszichológusra lenne szükséged, inkább ezt vedd fontolóra.


Miért nem tudod magad elfogadni?

2020. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
33%
Semmi baja az orrodnak!! Ne hülyéskedj már!!!
2020. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
46%
Orr műtét, aztán mell, ánusz fehérítés, vagina szűkítés, és még így tovább. Testkép zavara van! Inkább menjen pszichológushoz, az ingyen is van!
2020. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!