Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok meg akarná műttetni az orrát?

Figyelt kérdés

22 éves lányról van szó, a pénze megvan a műtétre. Ettől függetlenül hozzájárulnál-e a költségekhez? Valamint ha nem járulnál hozzá, akkor elleneznéd a műtétet, vagy semleges véleménnyel lennél róla?

Köszönöm a válaszokat.


2020. febr. 21. 17:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kb mindenkinek.

Sajnos nem látom szépnek az oldalprofilom, valamint kiskoromban elég sokan megjegyzést tettek az orromra. Más testrészemmel nincs bajom, nem szeretnék több műtétet.

Ott van köze a szülőknek, hogy érdekelnek a szülői vélemények, mert sajnos eddig nem mertem ezzel előrukkolni otthon. Kíváncsiskodom.

2020. febr. 21. 18:34
 22/55 anonim ***** válasza:
60%
Mivel felnőttről van szó, ráhagynám a döntés jogát, csak a véleményemet mondnám el, ami ebben az esetben az, hogy nincs semmi baj az orrával. Viszont ha görcsösen ragaszkodik hozzá, nem beszélném le.
2020. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sincs vele semmi baj.
2020. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 Metionin ***** válasza:
28%
A tieddel szerintem nincs gond, de ha neked nem tetszik, én támogatnám. Nálunk apámnak óriási krumpliorra van, az anyukájától örökölte ő is meg minden tesója is. Na ha én is örököltem volna, tuti hogy azonnal műttettem volna amint lehetőség lett volna rá. Egy életünk van, azt hadd élhessük már le úgy hogy tetszünk magunknak, ha valakinek ehhez műtét kell akkor csináltasson műtétet.
2020. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
24%

Épp meg akartam kérdezni, hogy kiskorodban nem kritizáltak-e sokat valami miatt. Mert nincs alapja a műtétnek, és ha ezt elvégezteted ok nélkül, biztos, hogy újabb kifogásaid is lesznek magaddal szemben. Mert nem oldottál meg semmit a műtéttel.

Egy dolog, hogy te minek látod az orrod, és másik, hogy valójában milyen.

2020. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
48%
A te orrodnak köze sincs ahozz amit bellinkeltél, teljesen normális orrod van. Én ezt anyagilag biztos nem támogatnám így, de a te pénzed, te döntesz.
2020. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
38%
Most jósolok: az operáció után a műtét eredményével nem leszel elégedett. Valami nem fog tetszeni az orrodon. És elmész egy másik plasztikai sebészetre, hogy igazítsanak még rajta.
2020. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
34%
És nem fog tetszeni az sem, amit a második alkalommal pénzért elvállal egy lelkiismeretlen sebész, és harmadszorra itt fogsz sírva irkálni, hogy rossz orvosok tönkretették az arcod. Pszichiáter lesz a vége. Nem lenne egyszerűbb azzal kezdeni, és eleve nem végigmenni a műtétek stációin?
2020. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
24%
Egyrészt szerintem nemcsak a kicsi orr a szép. Másrészt utánaolvasnék a lányommal együtt annak, hogy milyen kockázatokkal jár ez a műtét. Megértem ha valakinek megsérült az orra, teste és megműtteti. De akinek normális orra van ne tegye ki magát feleslegesen ennek. Sminkkel sokat lehet csalni az orron is még mindig jobban jársz praktikákkal mint a műtéttel.
2020. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem semmi baj nincs váz orroddal
2020. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!