Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik, hogy a...

A szüleim nem engedik, hogy a barátomnál aludjak vagy ő nálunk?

Figyelt kérdés

Azt mondják, addig nem alhatok a barátommal, amíg össze nem házasodunk, mert hogy ez nem helyes erkölcsileg,

és ne is álmodjak ilyenekről 17 évesen. Ez mennyire normális? Persze egy darabig el tudom fogadni, de olyan szörnyű érzés hosszútávon...



2020. febr. 26. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%

De bizony az egyutt alvas szexet helent. Vagy te ugy gondoltad hogY furdes utan pizsibe bujtok es szundibundi lesz? En ua voktam 17 ne kodosits


En sem engwdnem. Aludni menjen mindenki haza.

2020. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

#10. Te beteg vagy!

14 év felett a gyereked nemi életéhez semmi közöd, jogilag... Fogadd el!

A tiltás helyett inkább fel kellene Őket világosítani, dehát az itthon nem divat.


Az meg, hogy a fiatalkorú gyereked a Te kenyeredet eszi, az nem kegy a részedről, hanem kutya kötelességed etetni!

És az még nem azt jelenti, hogy mindenbe beleszólhatsz, ami a megánéletét illeti.

2020. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

a 12-es liberális, felvilágosult válaszadónak:

Akkor te biztos lelkesen megdugatnád a 14 éves lányodat ugye? Ugyebár semmi közöd hozzá, fogadd csak el szépen

2020. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Én kiskorától kezdve megadom neki a szeretetet, szülőként nem a feletteseként viselkedem, hanem az apjaként... És mindig mindenről felvilágosítom, biztosítom róla hogy nincsen egyedül a problémáival, hozzánk mindig fordúlhat.

Az ilyen nevelés azt eredményezi, hogy nem lesz megfelelési kényszeres, nem vágyik majd betegesen a szeretetre, mert meg van adva neki...

Ezért magától úgy fog dönteni, hogy egy komolytalan alakkal nem kezd, nem dől be a béna bókoknak, felismeri ha lyukra játszanak, stb.

Aztán, ha mégis úgy dönt, hogy szexelni akar, onnantól hogy már joga van hozzá, nyílván nem fogok az útjába állni, mert bízom majd a döntésében és abban is, hogy megfelelően védekezik.

De ha mégsem, akkor sem arra fogom verni, hogy mekkora barom, meg nem a kitagadásán, meg a kenyér adagjának megvonásán gondolkodok majd, hanem azon hogy hogyan segítsek megoldani neki a problémákat!

Mert ez egy apa dolga...

2020. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem Kedves Utolsó!

Jó volt ezeket a sorokat olvasni.

2020. febr. 26. 20:44
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
Köszönjük az esti mesét
2020. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Tök normális ebben a korban szexuális életet élni. Ne legyetek álszentek. 20 éve is normális volt.És még mindig jobb otthon szexelni, mint a parkban, egy WC-Ben vagy a kocsi hátsó ülésén. Tiltással még soha senki nem oldotta meg ezt a problémát.

Az se túl életszerű , amit a kérdezőtől elvárnak, hogy házasságig tartozása magát.

2020. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
1%
24 éves vagyok és még szűz.Szerintem 20 alatt szexelni nem normális dolog én is tiltanám nagyon fiatal vagy még.
2020. febr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

A párommal együtt aludtunk már akkor amikor 16 voltam, nyáron lesz az esküvőnk. És képzeljétek! Nem feküdtünk le 1 évig, holott minden hétvégén nálunk aludt. Tudjátok... Van más a szexen kívül amit lehet csinálni.

Ha 17 évesen az első ott alvásnál szexelni akar a fiú, nagy valószínűséggel, csak azt akarja.

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi idős a fiú. Én pl nem biztos, hogy bíznék egy 17 évesben a szándékait illetően abban, hogy nem csak azt akarja. Beszélgessetek erről, a kommunikáció sosem árt. A szexről ha nem tudtok beszélgetni úgy, mint az evésről mondjuk a pároddal, akkor nem Ő az akire rá bíznám magam vagy a gyerekem.

2020. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi idősen nekem is adódtak ilyen problémáim a szüleimmel... Mivel mindentől tiltva voltam s az akkori páromnál sem aludhattam csak a kamuzás maradt. Barátnőmnél alszok a tesomnál rokonnál stb... Persze ők falaztak nekem. Rengeteg egy éjszakás kalandom volt, durva bulik rengeteg részeg esték... S visszagondolva azért mert nem engedtek semmit se s nem lehetett elmondani nekik semmit se. Aztán 20évesen is fent állt a helyzet csak annyi különbséggel hogy havi 40-50ezret lekellett tennem az asztalra. Aztán leléptem... Azóta 25 vagyok van egy 1 éves kisfiam 3éve férjnél vagyok és úgy fogom nevelni a fiamat, hogy ne féljen elmondani semmit s hogy ránk mindenre számíthat. Egyébként ha minden rendben van veled is és a sráccal elengednélek :)
2020. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!