Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egy öngyújtó miatt...

Miért kell egy öngyújtó miatt ennyire balhézni? 17l

Figyelt kérdés

Kiesett otthon a gyújtó a zsebemből, anyám pedig amúgy is évek óta azt hiszi hogy dohányzom, csak mert egyszer kipróbáltam, és azóta minden áron bizonyítékot akar találni. Egyébként vicces, hogy ennyire kardoskodik a dohányzás ellen, amikor ő is szokott meg apu is.

Egyszerűen nem tudja meg érteni, hogy nem a cigi miatt van nálam, én nem is cigiztem kb három éve, amikor ugye kipróbáltam. Viszont szeretem az illatgyertyákat, a szobába van egy csomó. Valamivel csak meg kell gyújtani. Nyilván azért volt a zsebemben az a gyújtó, mert aznap vettem. Nem értem miért kell annyira fennakadni.

Azóta amitől meglátta a gyújtót folyamatosan veszekszik velem, hogy én cigizek, és ráadásul még le is tagadom.


Most komolyan mi értelme van ennek, amit csinál?


2020. febr. 28. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Hiába bizonygatod, úgy sem fogják elhinni. Majd abbahagyják. Ha tényleg dohányzol, előbb utóbb ugyis kiderül, ha meg nem, akkor azt hisznek amit akarnak.


Öszintén, én dohányoztam titokban és ilyen “pont ma vettem az illatgyertyáimhoz” kifogást kb én találtam volna ki ennyi idősen :) picit tényleg hihetetlen, ahogy írtad, van is okuk kételkedni. Ha nem hazudsz, akkor ne magyarázkodj, majd elcsitul.

2020. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban nem dohányzol,akkor nem muszáj védekezned!
2020. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg bagóznál, azt éreznék rajtad meg a ruháidon, kivéve ha ők is bagósak, akkor meg minek ugrálnak.
2020. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha bagózol akkor undorító szagú a szád, a bőröd és a ruháid.

Mondjuk ezt egy bagós tagadja, tehát a bagós anyádék is ezt teszik.

2020. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Velem is hasonló volt, anya talált a táskámban csomó cigit miután voltam egy buliban. Viszont az nem az enyém volt, hanem valakinek elszakadt a cigi csomagolása ezért én felajánlottam, hogy beteszem a táskámba és nálam lesz. Azóta anyám meg van győződve, hogy én dohányzom :D Mondtam neki, hogy nem az enyém, sosincs cigi szagom (mitől is lenne, nem dohányzom), ha itthon vagyok több napot sosem lát engem cigizni, de ettől függetlenül nem hiszi el, hogy nem dohányzom
2020. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Hát egy ilyen barom hülye sztorit tudod kivel tudnál megetetni. 😄

2020. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy néha tényleg igazak ezek a hihetetlennek tûnô sztorik. Kamaszkoromban volt, hogy egy barátnôm összeveszett az anyjával és megkért, hogy nálam legyen a cigije, mert mindig átkutatták a cuccait. Én meg persze pont kiejtettem otthon mindenki szeme láttára, onnantól kezdve már nem mostam le magamról, hogy bagós vagyok. Pedig csak évekkel késôbb szívtam el az elsô szál cigimet. Van ilyen.
2020. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!