Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzek rá anyukámnál...

Hogyan kérdezzek rá anyukámnál, vagy mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukammal a kocsijaban ultunk, es nekem kellett egy zsepi. Mondta hogy keressek, ott van valahol kozepen a tartoban.

Es en talaltam veletlenul egy ongyujtot. Rakerdeztem hogy az ove-e, cigizik-e es megeskudott hogy nem.

Most egyedul voltam itthon, es kerestem az egyik taskajaban (ami nem nala volt eppen) a napszemuvegemet, es talaltam benne egy doboz cigit.

O azt mondta hogy meg soha eleteben nem cigizett, nem is akar, es nem is fog.

En eletemben egyszer cigiztem, csak ugy kivancsisagbol hogy milyen, es azt is elmondtam neki. O meg csak ugy a szemembe hazudott. O persze elvarja hogy en igazat mondjak neki, oszinte legyek vele..

Es biztos hogy az o cigije volt, apukam csak szivarozik, evente 3-4 szer elsziv egyet. Es hianyzott a dobozbol 6 szal.

Hogyan kerdezzek ra? Es ha most is letagadja mint az elobb?

Vagy egyaltalan rakerdezzek? Ne apukamtol kerdezzem meg hogy o tud e errol, es elintezi? Es ha anyukam arra ker hogy ne mondjam el ezt senkinek? Most mit csinaljak?

16/L

( bocsanat ha hosszu lett, es a helyesirasi hibakert/ekezethianyokert is bocsanat, csak telefonrol irok)



2015. máj. 19. 16:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam hogy o nem tud arrol hogy megtalaltam a cigit a taskajaban.
2015. máj. 19. 16:10
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy, mivel nem tartozik rád. Mellesleg nem kellene ms taskajaban kutatni
2015. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Miért is nyúlsz engedély nélkül(!) más táskájába?!


Nem érdekel, hogy a napszemüvegedet, vagy mit kerestél, akkor sem! Bunkó vagy!

2015. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, felejtsd el, foglalkozz magaddal. Nem fontos, sztem.
2015. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De miert ne tartozna ram? Es mi van ha tüdőrákos lesz?

Eppen most mutik egy nagyon kozeli baratomat, mert agydaganata van, es eleg valoszinu hogy nem fog 1-2 evnel tovabb elni.

Eleg nehez ot is elveszitenem, de nem akarom hogy anyukammal is tortenjen valami :,(

2015. máj. 19. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Sok olyan dohányos van, aki 70-80 évig él tüdörák nélkül és sok nemdohányos meg abban hal meg - szóval a dohányzás nem egyenlö a tüdörákkal.
2015. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Felnőtt ember. Mellesleg a dohányzás okozhat tudorakot, de anélkül is simán megbetegedhet valaki és a dohányos se biztos, hogy épp tudorakos lesz
2015. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
gondolom akkor azért se háborodnál föl ha ő turkálna a te táskádba, megszabná mit ehetsz-ihatsz mert hogy rá tartozik igaz?
2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ez igy nem teljesen igaz, mert o is nagyon sokszor turkal a dolgaim kozott.

de itt tenyleg nem ez a lenyeg, es nem is azzal van a legnagyobb bajom hogy dohanyzik. hanem oriasit csalodtam benne, mert azt hittem hozy van olyan jo a kapcsolatunk hogy barmirol beszelhetunk. es el is varja hogy oszinte legyek vele, es az is vagyok. de o meg kepes csak igy a szemembe hazudni, es ez nagyon rosszul esik nekem.

Az egyik legjobb baratom haldoklik, es most ez is itt van..

ez nekem nagyon sok

2015. máj. 19. 16:56
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg egyenesen tőle!

Nekem az egyik rokonom dohányzott, 40 éves korában hagyta abba (nem tudom hány évig dohányzott), majd 30 év múlva tüdőrákban halt meg...


Mond meg anyukádnak, hogy a táskájából kiesett valami, felvetted, és egy cigarettás doboz volt...

2015. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!