Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt apám húzása?...

Jogos volt apám húzása? Feljött a lakásba egyik nap és elvitte a gépemet! 21/F

Figyelt kérdés

Azért mert szerinte játszok rajt és nem akarok dolgozni bla bla bla...


Pedig kerestem melót voltam egy gyárba is ahonnan hívást várok!


Hogy szerezzem vissza? Kéne mert azon néztem a sorozatomat. TV-t se tudok nézni mert nincs adás nem tudtam befizetni.



2020. márc. 2. 11:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Még te várod, hogy visszahívjanak?? 😂 Az agyam eldobom. Ha a lakásból tennének ki még az is abszolút jogos lenne, nemhogy ez a piti számítógép dolog. 2 nap alatt találtam munkát, amikor dolgozni akartam.
2020. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdemes visszaadni a gépet azzal, hogy neten keres majd munkát, egy évig nem tette, valószínűleg elég esze sincs hozzá. Ezek után ha még mindig nem dolgozol, valószínűleg felhagy apád azzal, hogy a rezsidet fizesse, kikapcsolják a gázt meg a villanyt, csöpögősre állítják a vizet.
2020. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, 9-es, nehogy már add alá a lovat! Minek kellene vissza neki a gép? Valahogyan ezt a kérdést is kiírta. Önéletrajz írás? Mert gondolom akkora szakmai tapasztalata van, hogy profi önéletrajz kell a gyárba is? Netkávézóban megírja, vagy telefonon is lehet már, elmenti és kész. Mikor kell, akkor rámásolja a netkávézóban és elküldi.

Látod, a sorozatok miatt kell neki vissza, nem a munkakeresés miatt aggódik! Takony lusta kölyök!

2020. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%

De még lopás:DDD


Húzzál dolgozni és vegyél magadnak gépet.

Fizetik a lakást, a kaját, egy éve meg nézed a sorozatod és egy helyen kerestél munkát.

Apád biztos büszke rád.

Esetleg iratkozz be valami kamu főiskolai szakra, amellett legálisabban lehet punnyadni otthon.

2020. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem jó az önéletrajza vagy lövése sincs hol/hogyan keressen. Menj be egy karrierközpontba - főleg munkaközvetítők- és ott segítenek megírni, tanácsokat adnak, munkát ajánlanak. Ha van mobilneted, google a barátod. Pikk-pakk lesz meló, vehetsz saját gépet, nem kell függnöd apától.
2020. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyében enni sem adnék, hátha hamarabb motiválva éreznéd magad, hogy pénzt keress.
2020. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
94%
Maximálisan egyetértek apáddal!
2020. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
98%
Édesanyád hol van, hogy az ö lakásában laksz egyedül?
2020. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%

De azért egy 21 éves ne már, hogy nem tudja hogy kell munkát keresni.

Internet. Eddig volt, bár ha itt tudsz kérdezni most is van, millió munkakereső oldal van, Facebookon is városonként csoportok.

Munkaügyi. Nem árt néha elmenni.

Ismerősök, barátok, Te Sanyi, nem tudsz valamit véletlenül.

Nyitott szemmel járni, ki szokták írni, ha keresnek dolgozót.

Újság, családot mozgósítani, stb..

2020. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
98%
És a legnagyobb problémád, hogy nem tudod a sorozatodat nézni??
2020. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!