Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt apám húzása?...

Jogos volt apám húzása? Feljött a lakásba egyik nap és elvitte a gépemet! 21/F

Figyelt kérdés

Azért mert szerinte játszok rajt és nem akarok dolgozni bla bla bla...


Pedig kerestem melót voltam egy gyárba is ahonnan hívást várok!


Hogy szerezzem vissza? Kéne mert azon néztem a sorozatomat. TV-t se tudok nézni mert nincs adás nem tudtam befizetni.



2020. márc. 2. 11:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Postára tényleg mehetsz, bármelyik nagypostára (városi), menj be az irodába egy önéletrajzzal, érettségivel simán felvesznek. Tényleg nagy a munkaerő hiány.
2020. márc. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
66%

Még mobilnet sem kell. Ha városi vagy,szinte bármelyik utcasarkon akad egy ingyen wifi. Leülsz egy padra,és átnézed az álláshirdetéseket.

Hát apád elég türelmes volt,mit ne mondjak. Én már kb 3 hónap után elvettem volna tőled a gépedet.

2020. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyenkor azon gondolkozom, hogy ez biztos kamu, hiszen ennyire életképtelen foskoktél nem lehet valaki.
2020. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
73%
Egy lusta naplopó vagy. Húzzál dolgozni, ne élősködj.
2020. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
71%
Jogos..... Full jogos...
2020. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem volt jogos,hogy a tulajdon dolgodat elvitte, de még mindig jobb mintha a lakást huzta volna ki a segged alól.

Apád jót akar, s így próbál motiválni, hamár önerőből és a szép szóból nem megy.


Megvont tőled egy olyan dolgot amiért szeretsz otthon lenni.

Ha otthon unatkozni fogsz net meg tv hiányában akkor motivált leszel, kimozdulni és dolgozni valamit.

2020. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
54%
14 éves korom óta folyamatosan dolgozok valahol, pedig nem,hogy számítógép/internet nem nem volt, de vezetékes telefonok sem.
2020. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mondjuk az illegális gyerekmunkát ne támogasuk ha kérhetem!

16 év alatt senki sem dolgozhat!

2020. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

# 38 hahahahahahha biztos városi vagy :D

a mai napi (szerintem idén is) rengeteg 8. osztályos fog dolgozni mezőgazdasági idénymunkában.

Ami valahol szomorú de valahol jó is mert nem lenne pénzük e nélkül.

2020. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!