Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagy elvárás...

Szerintetek nagy elvárás tőlem az unokám felé?

Figyelt kérdés
Egy udvarban lakunk a lányommal és a 2 éves unokámmal! Mivel annyira rossz és mindenhez hozzá nyúl nekem már elegem van hogy a lányom állandóan be hozza magával! Hisz egy udvarban lakunk, nyugodtan bent hagyhatná a saját lakrészükben.
2020. márc. 3. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Kedves mama, holnaptól nem jövök ét hozzák, mert a kicsit nem akarod magadnál látni, otthon pedig nem hagyhatom. A postát, bevásárlást, satöbbit holnaptól oldd meg egyedül. Üdv, lányod.
2020. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk mond meg neki, hogy szóljon rá a gyerekre
2020. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%

Én teljesen megértelek Kérdező! Az az egyetlen,amivel nem tudok egyet érteni,hogy hagyja bent a gyereket a lakásban a lányod egyedül. Ez nem így működik. De a saját lakrészedben a Te szabályaid játszanak.

A sok álszent majom,aki meg itt lecseszte a kérdezőt,nagyon kíváncsi lennék,mit csinálna,ha hozzá menne be napi szinten a gyerek és pakolna le mindent mindenhonnan folyton,uram bocsá' eltörne valamit. Vagy,amikor folyamatosan a sarkában kell lenni és fél percenként szólni rá,hogy "Nem szabad" "Ne szedd le" stb. Akkor is ilyen marha megértő lenne mindenki,hogy "Jaj,hát csak gyerek!"? Pont ezért van ennyi neveletlen gyerek,mert mindegyikre rá van hagyva minden,csinálhat amit akar,mert "Hát még gyerek". Én is lakom együtt kisgyerekkel(nem saját,hanem rokon gyereke) és nem pakolászhat miden le amit csak akar. Ha elkezdi igenis rá van szólva,vagy ha nem ért a szóból,akkor elterelgetjük az adott dologtól.

Szánalmas,hogy így nekiesett mindenki a kérdezőnek,hogy milyen szar nagymama,miközben sehol egy szóval nem írta,hogy ne szeretné az unokát,de az teljesen érthető,hogy ha nála van,ne pakoljon. Senkinek nem kötelessége elviselni,hogy a saját házában bármilyen gyerek is rongyoljon össze-vissza ahogy akar! Nevelje meg a gyereket az anyja és nem lenne gond.

2020. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látszik a nagyinak csak azok a válaszok jönnek be,amelyek neki adnak igazat. Ez a pontozási totál meglátszik. Pedig a másik oldalról is kapott hasznos tanácsokat.
2020. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
23-as, te miről beszélsz? Azon háborodott fel a hozzászolók többsége, hogy szerinte a lánya hagyja egyedül a 2 éves gyereket. Azért ez alapból nem normális hozzáállást sejtet. Az oké, hogy nem kell mindent ráhagyni, de erre is reagált a többség (kérje meg a lányát, hogy szóljon rá/szóljon rá ő maga/adjon valamit a kezébe, ami érdekes pár percig és nem veszélyes, és ezek tetszőleges kombinációja).
2020. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem leszek népszerű, de a nagymamának részben igaza van.

Álszent az, aki azt mondja szívesen elnézné ha szétkapják a házát.

A lánya dolga lenne rászólni a gyerekre, én szintúgy ki nem állhatom, ha egy neveletlen kölök rombol a lakásomban ha unoka ha nem. Nekem is van babám, egy két év múlva totyogós lesz, de senki otthonában sem ereszteném el, hogy szabad kezet kapjon. Persze egy két éves nem érti, de a lányodnak értenie kéne, és vele kellene közölni a dolgot!

2020. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Az az igazság hogy rá van szólva mindig, lányom is én is szólok, mindig parfümöket fúj, vagy légfrissítőt, a kutyámnak ad jutalomfalatot. Ezek amik zavaróak máshoz nem nyúl.

Adnék neki játékot is,pl mágnest adtam de azt mondja a lányom azt ne adjam mert elvileg veszélyes de nem értem mi a veszélyes ha nem nyeli le.

Mindegy ma nem jöttek át nem akartak zavarni. Elmentünk vásárolni annyi épp elég is volt ma hirtelen:)

2020. márc. 4. 20:07
 28/28 anonim ***** válasza:
89%

Az nem működik, hogy ülök a fotelben, és rászólok a kétévesre, hogy ne fújkálja a parfümöt. Eleve hogy kerül a kezébe??? De ha mégis megszerezte, odamegyek, elkérem, szükség esetén elveszem tőle, és azt mondom, hogy Pistike ezt nem szabad, mert nagyon büdös lesz. Gyere, itt egy..., ezzel játszhatsz.

A mágnes meg valóban nem veszélyes, amig nem nyeli le a gyerek, főleg nem két mágnest. De ha a parfümöt nem vagytok képesek megvédeni tőle, a mágnest se fogja az anyja elég gyorsan visszaszerezni. Tudod milyen gyorsan be tud kapni egy kétéves bármit?

2020. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!