Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az esetben, ha nem támogatnának titeket semmibe?

Figyelt kérdés

Decemberben ott hagytam az okj-t, azóta keresek munkát. Több helyen is voltam próbanapozni, alkalmi munkákon is, volt hogy 500 forintért mentem dolgozni. Anyám mostmár viszont semmibe nem támogat, bérlet hiányába pedig interjúra ill. alkalmi munkára se tudok menni, egy forintot nem kapok még kölcsön sem. Itthon viszont a háztartást én viszem. Mit tennétek a helyembe? Mással is volt ilyen, akit ennyire nem támogattak pályakezdőként?

20/L



2020. márc. 6. 11:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Miért hagytad ott?
2020. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha sorozatosan otthagyja valaki a munkát, tanfolyamot, én se támogatnám. Az meg a minimum ha nem dolgozol, nem tanulsz, de otthon vagy hogy viszed a háztartást azok helyett akik dolgoznak.
2020. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Mit jelent az, hogy a háztartást te viszed?


Nekem két gyerekem van, legutóbb a lányom volt próbaidőn, amit nem hosszabbítottak meg neki. Majdnem három hónapig keresett munkát, láttam, hogy rengeteg energiát fektet bele. Szó nélkül támogattam, még erőn felül is, pedig nekem sincs pénzem. Erről szól a család.

2020. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mivel folyton azt hallgattam hogy ő etet, elegem lett. Az ösztöndíj meg semmire se volt elég..
2020. márc. 6. 11:38
 5/26 A kérdező kommentje:

Elvégeztem az érettségit, nagyon jól sikerült, de emiatt se mehettem tovább tanulni. Nem hagyom folyamatosan ott, de már 17 éves korom óta hallgatom, hogy dolgozzak. Miközben nyarakat dolgoztam végig (16 órákat naponta), hétvégén is szórólapoztam de neki ez nem volt elég, adjak a rezsibe és menjek levelezőre.

Itthon főzök, mosok, takarítok folyton, de így se kapok egy forintot se.

2020. márc. 6. 11:41
 6/26 anonim válasza:
35%

- Lakhatásos gyári meló.

- SEREG.

- Ha van "érecségi", akkor rendőrség.


De boltok is jól fizetnek.

2020. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Éheztek, nem tudjátok fizetni a rezsit? Anyukád mennyit dolgozik? Egészséges? Hány embert kell eltartani?
2020. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
És persze munkát se találsz érettségivel, nincs a gyárakban felvétel, se irodai melós, se semmi.... És miért kapnál pénzt azért mert rendben tarod a lakást? Ott lakhatsz.eltartanak, fizessenek is érte külön?
2020. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Rendes munkaidőbe, heti 40 órát. Nem éhezünk, csak inkább alkoholt vesz meg cigit. Nem kell eltartania senkit, testvérem is dolgozik.
2020. márc. 6. 11:46
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Aha , anyu piára költ , nem szegény hamupipőre... Hagy vegyen már azt a fizetéséből amit akar.
2020. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!