Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tenyleg ilyen szar ember vagyok?

Tenyleg ilyen szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval edzoterembe járok egy edzésre

És annyit kell tudni hogy az edzőnk most volt Ausztriában kiutazni par napra

És hogy anyám teljesen ki van és nem akar edzésre engedni a korona vírus miatt

És én meg mondtam anyának h ennyi erővel egy bevásárlóközpontban meg a suliban is 100% h van olyan aki basszus nem is Ausztriában volt a közelmúltban hanem mondjuk olaszban

De komolyan én vagyok ilyen szar ember hogy el akarok menni edzésre ? Igyis kihagytam már egy hetet

Anyától meg azt kapom hogy mekkora egy önző disznó vagyok meg hogy majd ott fogok bogni a sirjuk mellett

Mert húgom asztmás

Apu meg már idősebb és hogy megolom őket

És hogy ezt vessem az agyamba mert majd én leszek a hibás ha elkapják

És én most tényleg nem tudom hogy

Basszus tényleg ekkora szar ember vagyok?



2020. márc. 8. 22:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Mivel láthatóan felfogod a dolog súlyát, és mégis az izmaid az elsők, hát: igen. A sima magyar influenzába is bele tud halni egy idős ember.
2020. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom. Menj el edzésre persze. Hisztis az egész családod...

Itt van M.o. a vírus, irreleváns, hogy Ausztriában volt az edződ, mert a sarki kis boltban is el lehet kapni.

2020. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
51%

Jaj, dehogy. Nem a korona vírus az egyetlen betegség amit el lehet kapni. Sok olyan dolog van amibe az idős emberek bele tudnak halni. De akar egy autó is elütheti őket.

Ha meghalnak akkor se leszel te a hibás hiszen sok más úton járhatnak még úgy. A halál amúgy se egy rossz dolog csak egy olyan világban élünk ahol sokan ezt hiszik.

Tehát akárhogy is döntesz nem leszel se rosszabb vagy jobb ember, max a szüleid nyugodtabban lesznek ha otthon maradsz és esetleg neked se lesz bűntudatod ha még nem a legmegfelelőbb módon fogod fel a dolgokat. ^^

2020. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Menj el nyugodtan, de vállald a kockázatot.
2020. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy vagy.


Anyudék vásároltak már elegendő lisztet, konzervet meg klotyópapírt az apokalipszisre?

2020. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagy szar ember, csak ahogy kiveszem az írásodból kissé még tapasztalatlan.

Tegyük fel elmész edzeni.

Tegyük fel ne adj Isten elkapod a korona vírust, és lefertőzöd a családodat.

Mit fogsz ebben az esetben érezni? Kicsit gondold át.

Otthon is tudsz edzeni ha nagyon akarsz. Fekfőtámasz stb.


Mint mondtam nem vagy szar ember. De néha jobb megfogadni az idősebb ember szavát.

2020. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%

Menj edzeni. Az ilyen szulonek hazudd azt,h a baratnoddel talalkozol.

Tipikus idiota stuleid vannak. Ok mergezo szulok.

2020. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%
Nem szar, csak önző. Anyukád fél és ennyit nem birsz megtenni neki.
2020. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
Anyád az a tipikus agymosott személy.. ne nézzen túl sok tv-t. Te meg mond meg neki hogy majd kezet mosol edzés után!
2020. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem mondanálak szar embernek, de egy kicsit önző vagy. Még ha túlzó is a szüleid félelme, tiszteletben tarthatnád a félelmeiket és picit szüneteltethetnéd az edzéseket.

Én magam is ezt teszem, a terem ahová járok elég multikulti, a világ minden tájáról (olaszok, oroszok, kínaiak) megfordulnak ott vendégek. Inkább kihagyom most egy pár hétig. Mert én lehet hogy röhögve túlélem, meg se kottyan, de apám már idős, és beteg.

2020. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!