Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan átrendezi a...

Anyám állandóan átrendezi a dolgaimat a szobámban és bepakolja a ruháimat . Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már megkértem , hogy hagyja abba , mert idegesít , amikor random cuccokat berak , de hiába . Jogosan háborodok fel ?
2020. márc. 12. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ertitek, pont az a baja a kerdezonek hogy ne az anyja csinalja meg hanem ő maga szeretné. Ezt nem veszi figyelembe az anyja. Legkozelebb te is pakold be az ő cuccait.
2020. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

11, ne csak szeresse megcsinálni, hanem csinálja is meg. Ilyen egyszerű.

Anno én is csináltam a műbalhét, hogy "anya, miért mostál, én akartam", édesanyám ekkor szépen elmagyarázta, hogy ha teli a szennyestartó, nem fogja kerülgetni és várni, hogy mikor óhajtom megcsinálni. Hát léptem.

Nem vittem ki, amit nem akartam, hogy kimosson, de nem is a szoba közepén tároltam. Ha összegyűlt, kivittem, kimostam.

Ugyanez az elpakolással. TizenX évig ő csinálta, természetes volt neki, nem pedig ellenem elkövetett merénylet.

2020. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
A kézenfekvő megoldás, hogy magadtól raksz rendet. Meg is lesz oldva a gond.
2020. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyik nap arra jöttem haza hogy konkrétan átrendezre a szobámat + rengeteg cuccom a folyosón volt, például gitár, tanszerek. Szerintem próbálj neki szólni hogy elég önálló ahhoz hogy megtedd, és amúgyis hozzá kell szoknod, mert ha külön költözöl, nem lesz helyetted senki ki megtegye.
2020. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!