Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engednek meg sokan...

Miért engednek meg sokan szinte mindent a lányuk barátjának?

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy család akiknek van 3 lányuk és mindegyiküknek van barátja. Tulajdonképpen 2 lánynak a barátja majdhogynem beköltözött a házba az egyik onnét jár be dolgozni a másik az iskolába közösen megy a lánnyal. Föznek mosnak ezekre a fiúkra,legutóbb az anya már azt panaszolta hogy hát a 2 fiúra külön kell fözni mert sok mindent nem szeretnek, de még azt is úgy hogy annak a 2nek ízlése különbözik...illetve fürdöszoba be van osztva hogy ki mikor megy de sokszor elöfordul hogy várni kell rájuk. A 3.ik lány külön történet 300 km utazik fel a 'férfihoz' kéthetente mert Budapesten több mindent lehet csinálni mint az itteni megyében jelszó alatt,söt nyáron azért dolgozott diákmunkában hogy gyüjtsön pénzt az utazási költségeire, az a férfi sose járt erre vagy fizetett bármit is.


Hova jutott a világ, nonszensz amit hallok látok mindennap. Vagy csak én vagyok a maradi konzervativ bem normális,nem tudom



2020. márc. 15. 10:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
Komoly életed lehet hogy MÁSOK dolgával ennyit foglalkozol...
2020. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, miért teszik, de elég hülyeségnekbtartom. Attól, hogy családtagnak tekintik a fiúkat, még nem kell engedni, hogy odaköltözzenek.

Viszont nagyon rossznak tartom azt a hozzáállást is, ami itt az egyik válaszolónál megjelent. Milyen ember az, aki a kamasz gyereke párját dugópajtiként emlegeti? Meg mi ez a "majd a saját lakásában azt csinál, amit akar"? Felháborító, hogy egyesek azért csinálnak gyereket, hogy uralkodjanak felettük, aztán meg csodálkoznak, ha a gyerek felnőtt korában majd jól lesz.rja a szüleit.

2020. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

"Ettöl függetlenül is számomra felfoghatatlan hogy egy senkit képesek egyesek eltürni a házban( mert amíg nem házasok addig a férfi egy senki a családban)"


Ki írt ilyet szerinted?

2020. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

12!


Az én válaszomra reagáltál. A mai fiatalok nem éppen arról híresek, hogy évekig vannak együtt a partnerrel. A hetente, kéthetente váltogatott fiu/lany pedig nem partner, nem tars, az bizony dugopartner. Semmi személyes nem volt benne, nem azt írtam, hogy a gyerekemnek szükségére van. Elég messze van még attól a kortól, hogy fiúja legyen.

2. Az én lakásomban én döntök arról, hogy ki jön vendegsegbe, ki alszik itt, plane hogy ki költözik be. Hogy ezt neked hogy sikerült összefüggésbe hozni a rabszolgasággal, az nem fér a fejembe, légy oly kedves és fejtsd ki.

2020. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően igazat adok abban amit írtál a kérdésben eltekintve attól, hogy amíg nem veled történik semmi közöd hozzad.

De az utolsó válaszod gyakorlatilag lesokkolt, én se vagyok házas, gyerek már van, évek óta együtt vagyunk, és a párom azért egy pindurkat talán több szerepet tolt be a családban mint egy senki, sőt több év együttlét után ez már gyerek előtt is így volt.

2020. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyunk házasok de a gyerek előtt is már bevásárolt ha kellett, takarított, fát hordott, kölcsön adta a kocsiját amikor a mienk rossz volt amit éppen kellett. Ès igen ha ott vagyunk, nem főz olyat anyukám amit o nem szeret, pedig nem a férjem.
2020. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

A lányaimnak 7 illetve 5 év alatt 2-2 pasijuk volt (most a 2. van mindkettőnél). Egyik se lett “szajha”. Azon tényleg elgondolkodnék, ha minden héten más pasival állítana be 16 évesen.


Természetesen nem “költöztek be” a fiúk hozzánk, csak sokat alszanak nálunk. Nincs ebben semmi észveszejtő. Nem értem ezeket a keménykedéseket itt feljebb. A lányok (meg a pasijaik is) aranyos, kedves emberek, szuper tanulók mindegyikük (de tényleg azok, éltanulók az egyetemen is), boldogok együtt, minek nehezítsem meg az életüket? Ettől jobb lesz valakinek?

2020. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
3-as, 4-es! NEM az a lényeg, hogy van-e "köze hozzá", hanem a jelenségről szeretne itt beszélgetni a kérdező. Ha zavar, lapozzatok nyugodtan.
2020. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás külön főzőcskézni rajuk, meg ennyire hozzajuk alkalmazkodni. Persze nalunk is a parom, meg en is paroméknál csaladtagnak volt tekintve, igaz nem is hetente mast vittunk haza. De! Ez nem azt jelenti hogy finnyazok hogy mit nem eszek meg, alap hogy nem ram kell varni a furdő miatt , es nem zavarom az eletviteluket. Én nem főznék külön,persze vendegnek igyekszek a kedvebe jarni, de ha tulzas es megterhelo akkor nem.igaz meg is mondanam.a.gyerekemnek hogy nekunk szuloknek mi fér bele es mi nem.
2020. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azok akik érdeklődnek hogy megis milyen jogon szólsz mások életébe miert lettek lepontozva? :D

Teljesen jogos kerdes.

Mindenki a saját életével foglalkozzon ne a maseval

Nem tudom hogy jössz te ahhoz, hogy mas szerelmet le senkizd

2020. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!