Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engednek meg sokan...

Miért engednek meg sokan szinte mindent a lányuk barátjának?

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy család akiknek van 3 lányuk és mindegyiküknek van barátja. Tulajdonképpen 2 lánynak a barátja majdhogynem beköltözött a házba az egyik onnét jár be dolgozni a másik az iskolába közösen megy a lánnyal. Föznek mosnak ezekre a fiúkra,legutóbb az anya már azt panaszolta hogy hát a 2 fiúra külön kell fözni mert sok mindent nem szeretnek, de még azt is úgy hogy annak a 2nek ízlése különbözik...illetve fürdöszoba be van osztva hogy ki mikor megy de sokszor elöfordul hogy várni kell rájuk. A 3.ik lány külön történet 300 km utazik fel a 'férfihoz' kéthetente mert Budapesten több mindent lehet csinálni mint az itteni megyében jelszó alatt,söt nyáron azért dolgozott diákmunkában hogy gyüjtsön pénzt az utazási költségeire, az a férfi sose járt erre vagy fizetett bármit is.


Hova jutott a világ, nonszensz amit hallok látok mindennap. Vagy csak én vagyok a maradi konzervativ bem normális,nem tudom



2020. márc. 15. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
29%

#14 Nem rabszolgaságot írtam, nem tudom, ezt hol olvastad. Azt írtam, hogy uralkodni akarsz a gyereked felett. Ezt fenn is tartom. Abban igazad van, hogy te mondod meg, ki mehet hozzátok, ki alhat ott stb. Nem is azt mondom, hogy akárki idegent, a gyermeked alkalmi partnerét (nem, nem hívom dugópajtinak, ennél kultúráltabb kifejezéseket használnék a gyermekem alkalki partnerére, akármit is gondolok a kapcsolatukról) be kellene engedned. Az eredeti kérdésben sem alkalmi partnerekről van szó, hanem tartós(abb) kapcsolatban élőkről. Ilyen esetben (de igazából az alkalminál is) én tisztában vagyok vele, hogy a kamasz gyereknek is vannak szexuális igényei. Csak azt mondom, hogy attól, hogy nem alhat ott a párja, attól még szexelni is fognak, csak éppen lehet, hogy valami koszos mocskos

s helyen. Ezt szeretnéd? Te mondod meg, hogy ki mehet a házadba, csak gondolkodj el, milyen következményei lehetnek, ha soha nem engeded oda a párját! Meg majd ne lepődj meg, ha felnőttként a gyereked is azt mondja, hogy a saját házában ő mondja meg, ki mehet oda, és te nem leszel abban a körben, aki mehet. Mert bizony ez is egy lehetséges következmény. Nem mondom, hogy költöztesd be a gyereked vadidegen, idősebb alkalmi partnerét (csak hogy jól kisarkítsuk), de az lenne a normális, ha a párja nem lenne teljesen kitiltva, pl. kéthetente egyszer ott lehetne.

2020. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

21!

Valóban, nem rabszolgát írtál, bár uralkodni valaki felett azt jelenti, a másik szolgál. Ugyanaz, de mindegy.

Nem, nem uralkodom a gyerekem felett, de ezt továbbra is az én házam, én szabom meg ki jön, meddig marad.

Nem írtam egy szóval se, hogy nem jöhet majd a barátja és nem alhat itt. Azt írtam nem költözik ide és havi egy, max 2 hétvégét itt lehet. Pontosan mi is ezzel a probléma? Gondolom neki is vannak szülei, van hol laknia, mehetnek oda is.

2020. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!