Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van gyereke, mit...

A páromnak van gyereke, mit tegyek? 2 éve vagyunk együtt, áprilisban lesz egy éve hogy együtt lakunk, a ház az enyém, neki van egy 11 éves fia. Hétvégente mindig itt van, állandóan mesecsatornát nézünk péntek estétől vasárnap késő délutánig.

Figyelt kérdés
Amikor itt van velem abszolút semmit nem foglalkozik, egy puszit sem kapok tőle, mindig a gyerekkel van, mintha én itt se lennék, levegőnek néz teljesen.A gyerek mindenért nyávog, az anyja hergeli ellenem, sokszor le kell szidnom mert, bent eszik a szobában, meg bejön cipővel amit én nagyon nem szeretek, sokszor nagyon tiszteletlen velem az apja nem szól rá, mindent ráhagy, azzal az indokkal hogy még gyerek, ha nem a tv megy akkor vagy a számítógép egész nap.Soha nincs egy szabad hétvégénk amit együtt tölthetnénk, szeretnék én is elmenni vele ide-oda kettesben, de a gyerek mindig itt van. Ráadásul nekem a páromon kívül nincs senkim, szüleim meghaltak, testvérem nincs, csak ő van nekem, de mindig nagyon egyedül érzem magam.
2020. márc. 17. 14:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy számomra is érdekes ez a minden hétvége a gyereke és pont felállás. A páromnak szinten van egy gyereke, tartjuk vele a kapcsolatot, úgy mint az anyjával vagy a testvéreivel. Ha éppen úgy van velünk van a gyerek, elvisszük valamerre, de nem ír felül mindent. Ezt a gyerek 6 évesen simán megérti, megkérdezi közben hogy mikor érünk rá elmenni vele moziba vagy meglátogatni a mamiékat, de ha azt mondjuk hogy bocsi most 2 hétig vagy akár 2 hónapig elutazunk nem tudunk menni, azt is megérti.
2020. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nem tekint rám gonosz mostohaként, ugyanúgy keres engem is mint az apját, sőt volt hogy mikor az apukájának dolgoznia kellett megkérdezte hogy akkor én nem e tudok elmenni érte. Az más kérdés hogy nyilván az anyja nekem nem adná oda
2020. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Neki mondtad már?
2020. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
21%

"+ szeretnék gyerektelen hétvégét. Ha ez nincs, akkor menjen a fenébe."


Gyerekmentes hónapot, vagy évet véletlenül nem akarsz?


Nem gondolod, hogy neked tényleg nem egy gyerekes férfit kéne keresned ilyen igényekkel?

2020. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

Hasonló miatt volt sok vitánk a párommal , úgy oldódott meg balhé nélkül hogy másik munkahelye lett és így nemtudta mindig hétvégén hozni mert folyamatos 4 műszakban dolgozik, így rám több idő maradt 😊

A gyerek meg iskolás napokon ha az apja épp szabad feljön.

2020. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%

"de ha azt mondjuk hogy bocsi most 2 hétig vagy akár 2 hónapig elutazunk nem tudunk menni, azt is megérti."


Aki önszántából, nem kényszerhelyzetből, hanem szórakozás miatt 2 hónapig magára hagyja a gyerekét, nem látogatja, inkább a párjával van ilyen hosszú időre, az légyszíves ne nevezze már magát szülőnek, mert nem az... Köszi!

2020. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%
16os ha vele élne az apukája akkor is lehetne Hogy pl munka ügyben elutazik egy nem látja egy ideig? Ez nem attól függ hogy elvált e valaki....
2020. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
45%
Egy gyerekkel is lehet közös programot csinálni elmehettek kirándulni hármasban, túrázni, mozizni, főzhettek, sétálhattok és mindkettotokre jut ideje.
2020. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
17%
Jajj el ne sírd magad, mert a gyerekkel foglalkozik három napot. Ha nem tetszik hagyd ott a párod. Meg mivan akkor ha bemegy a gyerek cipővel, összedől a világ? Ennyire nyávogós egy nőszemély nem lehetsz. Árad a kérdésedből az önsajnálat.
2020. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%

Az sem normális.

De amúgy ismerek pilótát és megoldják, valamint sokat beszélnek online...


De itt az is fontos, hogy az egyik kényszer, aki munka miatt utazik el, az többekközött a gyerekért is teszi,n nagyon van választása.


Aki szándékosan utazik el, nem kényszerből, az nem szereti a gyerekét. Pont.

Ezt nem tudod, hogy kimagyarázni, hiába vergődsz!

2020. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!