Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van gyereke, mit...

A páromnak van gyereke, mit tegyek? 2 éve vagyunk együtt, áprilisban lesz egy éve hogy együtt lakunk, a ház az enyém, neki van egy 11 éves fia. Hétvégente mindig itt van, állandóan mesecsatornát nézünk péntek estétől vasárnap késő délutánig.

Figyelt kérdés
Amikor itt van velem abszolút semmit nem foglalkozik, egy puszit sem kapok tőle, mindig a gyerekkel van, mintha én itt se lennék, levegőnek néz teljesen.A gyerek mindenért nyávog, az anyja hergeli ellenem, sokszor le kell szidnom mert, bent eszik a szobában, meg bejön cipővel amit én nagyon nem szeretek, sokszor nagyon tiszteletlen velem az apja nem szól rá, mindent ráhagy, azzal az indokkal hogy még gyerek, ha nem a tv megy akkor vagy a számítógép egész nap.Soha nincs egy szabad hétvégénk amit együtt tölthetnénk, szeretnék én is elmenni vele ide-oda kettesben, de a gyerek mindig itt van. Ráadásul nekem a páromon kívül nincs senkim, szüleim meghaltak, testvérem nincs, csak ő van nekem, de mindig nagyon egyedül érzem magam.
2020. márc. 17. 14:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
#16 nem magára hagyja, hanem az anyjára, akivel amúgy is él pici kora óta. Sztem nem teljesen elvárható hogy az az apa aki 1-2 éves kora óta nem él a gyerekkel ugyanúgy “ragaszkodjon” hozzá, mint aki vele él
2020. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
26%

#21. De csak mert kib*szott beteg vagy.


Aki így áll, hozzá annak minek gyerek, de most komolyan?


Hányinger.

2020. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Mifele tartalmas egyuttlet az,amikor a gyereket pentek este betamasztjak a TV ele,es vasarnapig otthagyjak?Ezert kar kimozditani otthonrol.tevezni,szamitogepezni otthon is lehet.Gondolom,apuka kettot sem szol a gyerekhez egesz ido alatt, csak punnyadnak a TV elott.Miert nem mentek el valahova,kozos csaladi programokra,kirandulas,csaladi rendezvenyek stb.Ezeken te sem erezned magad kirekesztettnek es talan mindenki jol szorakozna.
2020. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
28%
Vegyed rá, hogy tegye állami gondozásba, az, hogy a te házad egy ütötkártya, mondjad, hogy vagy lakhatás neki , de a gyerek nélkül vagy mind a kettő utca.
2020. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
36%
24es! remelem, hogy ez csak irónia volt, csak nekem nem jött at már így este.
2020. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

Egy éve együtt éltek,és azóta ez megy? Miért néz levegőnek? Nyugodtan előállhatsz az igényeiddel: ha ő egyedülállóként akarja az egész hétvégéit a gyerekének alárendelni, míg téged levegőnek néznek mindketten, akkor tegyék, az ajtó nyitva van, lehet elköltözni. Se a gyerek, se te nem vagy elemes kütyü, amiből kiveszik az elemeket, amikor épp nem kellenek, és addig elvagytok a sarokban, amíg újra nem kelletek. Ha veled és, veled tervez, akkor igenis legyen szíves téged is bevonni, és a gyerek is, meg te is alkalmazkodjatok.

Egyébként a leírásod alapján én ebben a kapcsolatban nem maradnék benne. Te érzelmileg ki vagy neki szolgáltatva, emrt senkid nincs, ő meg durván visszaél a ragaszkodásoddal. Hidd el, nem vagy rászorulva, hogy másodhegedűs legyél, ezt tudatosítsd magadban és a pasiban is.Gyermektelen vagy, saját ingatlannal, nem kell neked senkihez se alkalmazkodni ilyen szinten, pláne nem egy korábbi kapcsolatból származó hisztizsákhoz, és annak hárpia anyjához, aki benned látja az ördögöt. Elég akkor meghunyászkodnod, és nyelned, ha esetleg neked is ilyen pakkod lesz, de addig minek? Láthatóan a pasi rohadtul nem éri meg az áldozathozatalt...nem te laksz nála és nem is törődik veled.

2020. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Én át tudom erezni a kérdezőt! Tálalt egy párt magának de nem tud vele kiteljesedni mert ott a gyerek. A hétvégék el vannak lőve ez miatt. Ráadásul a kérdezőnek semmi köze a gyerekhez ő csak kapta ezt a csomagot és ez még jó pár évig így lesz. Sőt... Nálunk is hasonló a szitu páromnak is van gyereke igaz ő már felnőtt de a versenyeire kell járnunk/ ami engem nem érdekel de el kell menni/És jó képet kell vágni, teljesen más lenne a helyzet ha közös gyerek lenne. Ezt csak az tudja átérezni aki ebbe a helyzetbe van. A pasinak mindig is a gyereke lesz az első. Ha valaki ezt nem tudja feldolgozni az jobb ha most feláll. Szerintem én sem tudnám ezt sokáig elviselni h jön a hétvége végre és a gyerekről szól!!
2020. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
18%
Ez hülyeség, hogy egy pasinak mindig a gyereke lesz az első, ha valaki így érzi akkor az azért van mert nem szereti a párja eléggé. A párom sose helyezne a gyereke mögé, szeret engem, őt is szereti, de nyilván velem él együtt, ahogy ő mondja “mi”, mármint a kapcsolatunk az első! Ahogy én is mindenki más elé helyezem őt, de ez szerintem így lenne normális. Akinél csak második lehetsz az élje le a gyerekével az életét
2020. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
95%

Az összeköltözés előtti egy évben is így volt?

Mert ha igen, akkor is kellett volna erről már beszélni.

2020. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés előtt semmi ilyen probléma nem volt, nem voltam kiközösítve úgy mint most. Beszéltem vele erről annyit mondott majd változtat. A gyerek anyja beszéli tele ennyire, amikor itt van nálunk, minden főtt kajára fintorog, neki csak a pizza meg a hamburger kell, semmit nem hajlandó megenni. Állandóan hisztizik a számítógépért. Nyilván néha szeretnék egy szabad hétvégét elmenni wellnessezni, vagy csak kettesben menni valahova. Mióta együtt élünk azóta van ilyen hogy hétvégén jön a gyerek, én meg csak levegő vagyok.
2020. márc. 19. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!