Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a fiatok gondolna egyet és megrendelne interneten egy közel harmincezer forintos cipőt?

Figyelt kérdés

Nem dolgozna (otthon van csak régóta)

Megkérne rá hogy fizesd ki neki később visszaadja.


Most kitalálta hogy futni akar járni és azért kell a cipő. Nagy álma hogy sportoló lehessen. Támogatnád benne vagy szó se róla?



2020. márc. 19. 13:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%

# 16: ha megkeresi rá a pénzt, felőlem vehet 3 mio-ért is bicajt...

De itt nem ez a helyzet!!!

2020. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha van pénze fizése ki ha nincs akkor én ki nem fizetem neki.
2020. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem én ezt kifizetném neki, ha ezt találta ki, ezt tűzte ki célnak, és vannak elképzelései, akkor én kifizetném. Tehát most ezzel így kábé a jövőre gondol. Szóval szerintem itt most ne azt nézd, hogy fele annyiért is lehet már kapni normális cipőt. Én valami 15000 körül vettem, legolcsóbbak között volt, és jó minőségű, több évig bírja, én márkahű vagyok cipőkkel.
2020. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
74%

" Nagy álma hogy sportoló lehessen"


Az egyetemet is otthagyta. Sport karriert nem lehet 20 felett kezdeni. Főleg ilyen kitartzással.


A gyerek másik kérdése efelett.

2020. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%

Futáshoz indokolt a drága cipő, de azért nem 30-ért és nem utólagos megbeszéléssel.


Ha keres magára vagy van félretett zsebpénze, nem zavarna, hadd költse el kedvére, de én csak akkor előlegeznék meg valamit így, ha meg van velem beszélve normálisan. És akkor sem feltétlenül, mert mint mondtam, így 6 éves futómúlttal, egy minőségi cipőre elég 10-15 ezer forint.

2020. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
74%
# 16/: ugyan már! Mitől lesz hirtelen gagyi egy olyan cipő, ami előző évben csúcsmodell volt, aztán a következő évben meg már outlet áron dobják utánad...????
2020. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 qkker1 ***** válasza:
60%

"A kérdező kommentje:


21 éves munkanélküli"


Nem unod még a kamu kérdéseidet! Heten fel teszel valami baromságot!

2020. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
80%
21 évesen sportoló? Hivatásos? Azt már gyerekkorban kellett volna elkezdeni, mert így már baromi kevés esélye van, ha van.
2020. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén szólva, ha csak midnen szó nélkül rendel egyet, hogy majd te kifizeted, akkor nem fizetném ki, oldja meg.

Ha szépen kérne, akkor kifizetném. Ha nem akarod hogy szétmenjen hosszú távon az összes izülete a futástól, akkor bizony realitás egy 30 ezer forintos futócipő. Ennél nagyon olcsóbban nem kaptál már 4-5 éve sem.

2020. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk belefér. Ahol meg nem, ott ne fizesse ki a szülő, nyilván.
2020. márc. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!