Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a fiatok gondolna egyet és megrendelne interneten egy közel harmincezer forintos cipőt?

Figyelt kérdés

Nem dolgozna (otthon van csak régóta)

Megkérne rá hogy fizesd ki neki később visszaadja.


Most kitalálta hogy futni akar járni és azért kell a cipő. Nagy álma hogy sportoló lehessen. Támogatnád benne vagy szó se róla?



2020. márc. 19. 13:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Megbeszéli velem, hogy mit szeretne.

2. Ha van rá pénz, akkor nyilván támogatom.

3. Ha nincs rá pénz, akkor várnia kell.

4. Ha nem szól előre, de megrendeli, akkor nem fizetem ki.

2020. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
67%
21 éves tűnjön el dolgozni!
2020. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21 éves vagyok és tanulas mellett nincs munkám. Nekem a szüleim támogatták, hogy konditerembe járjak és a sport végül új motivációt, életerőt és derűt hozott az életembe.

Lehet a futás segítene neki ebben.

2020. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

30 ezres cipő nem sok már, sajnos. És higyjétek el, hogy kell a minőségi futócipő, hogy ne sérüljenek az izületek stb.

Ha ez az első eset én kifizetném . Ha már a sokadik " majd kifizetem", akkor meggondolnám.

Végülis nem ellenséged, hanem a fiad. Nem jó érzés neked, ha örömet tudsz szerezni?

2020. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Vaterán vettem egy talán kétszer ha hordott futócipőt 5 ezerért,

ami amúgy 35 ezer. Még fizetéssel a hátam mögött se adnék ennyit futócipőre,nemhogy fiatal munkanélküliként.

2021. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
30ezernél kezdődnek a jó cipők amiknél le van varrva a felsőrész a talphoz, bár drágábbaknál is előfordulhat hogy csak ragasztva van, és a csak ragasztott nem tartós, egyszer hirtelen levállik a talp,és legtöbbször amikor sokat kell gyalogolni, akkor jön a: "SZIA URAM! TALP LIFEGÉS ÉRDEKEL A TURA UTOLSÓ KILÓMÉTEREIN?. szóval miért rendel tartós cipőt kérdés rÉszre megadtam választ. adidas climacool nagy csalódás volt,árát nézzétek meg és csak ragasztott talp,ennyiért, nincs levarva mint PL : a nike air max cipőknél. még bakancsnál is belefutni , amik csak ragasztott talp! nekem egy alsó közép áras PATROL márkájú cipőnél, belső talp beszakadás is volt, csak 15 percre voltam gyalog, de talpamat az alján a négyzethálós gumi szét dörzsölte...
2021. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

te döntöd el tudod-e támogatni vagy nem. vissza is üthet a dolog...

Quentin Tarantino megfogadta, nem ad pénzt az édesanyjának

- bgt -

- BGT -

KÖVETÉS

2021.08.11. 10:34


Queintin Tarantino a The Moment podcast vendége volt, ahol az író és rendező elmondta, hogy édesanyja, Connie Zastoupil egyáltalán nem támogatta az ambícióit, sőt inkább megnehezítette a karrierje beindulását, mielőtt híressé vált – írja a CNN.


Még azt is mondta neki, hogy véget ért a „kis írói karrierje”.


Rendben, ha sikeres író leszek egy pennyt sem látsz a sikeremből. Nem veszek házat neked, nem viszlek nyaralni, nem veszek Elvis Cadillacet neked, nem kapsz semmit, azért, amit mondtál


– avatta be a hallgatókat többek között a Kutyaszorítóban, a Ponyvaregény, a Kill Bill és a Becstelen brigantyk írója és rendezője, hozzátéve, hogy ehhez azóta is ragaszkodik, legfeljebb minimális hozzájárulással segítette édesanyját.


A szavaknak súlyuk, következményük van, és a szülőknek oda kell figyelniük, mit mondanak a gyerekeknek


– hívta fel a figyelmet a helyes gyermeknevelésre a világhírű filmrendező.

2021. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!