Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan erőlteti rám anyukám,...

Jogosan erőlteti rám anyukám, hogy belenézzen a facebookomba?

Figyelt kérdés

Ma megakarta nézni ezt a távoktatásos dolgot, ohgy hogyan működik, meg minden. (ebből is rohadtul elegem van, hogy mindenbe beleüti az orrát és... majd később kifejtem)


és amikor megnéze, kérlelt, hogy a facebookodat is megmutatooooood? Olyan jó veled lenni.. Meg ilyenek.

Én mondom, hogy mi?? neem. dehoogy.. Az magándolog..


És akkor üveges tekintettel szó nélkül elindult az alsó emeletre, és még mindig a szobájában ül bámulja az ablakot. Közben párszor ordított velem, hogy kitagadom, meg hogy ő egy elveszett anya akit senki sem szeret stb stb..


NEM NORMÁLIS!!! Mondtam már neki, hogy anya ezt fejezd be, túlreagálod. Mi az, hogy kitagadlak? Tudod, hogy mit beszélsz? Nem mutatom meg a magánügyeimet, egy év a nagykorú leszek..


igen, 17 vagyok...


Régebben is csinált velem ilyeneket, de akkor belecsalt a csapdáiba is. Direkt megmutatta nekem papírra leírva a jelszavait, hogy "én is tudjam" vész eseére.. És utána meg azzal jött, hogy ő is elmondtam mindenét én meg csak kihasználtam stb stb..


Mi baja? Félek már szinte..


2020. márc. 19. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Anyád egy tipikus b.aszatlan p.icsa. Keressen magának egy pasit és megoldódnak a problémák.
2020. márc. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Anyukád egyedül nevel?
2020. márc. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

# 11 Hallottátok egy filmben ezt a szót, és most mindenhova odaírjátok, mert annyira tetszik.... Saját vélemény esetleg?


Szerintem semmi ilyen nincs, hogy nem normális. Rájátszik. Egyszerűen tudni akarja, hogy kis csemetéje nem jár-e görbe utakon. Ő is emlékszik még biztos mit titkolt el 17 évesen a szülei elől, manapság meg aztán a tizenéveseknek igencsak kivetkőztek magukból. Nem csoda, ha egy szülő hajlamos rosszat feltételezni a gyerekéről.

2020. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy én tökre sajnálom anyudat. Persze érthető a te reakciód is, nekem se tetszene, ha a Facebookomon lógna.

Ülj le vele beszélgetni és mondd el neki, hogy mennyire szereted és mennyire jó anyának tartod, de legyen kedves a magánéletedbe ne avatkozzon bele. Igazából jobbat tényleg nem tudsz csinálni.

2020. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy troll vagy, vagy anyád nem normális.
2020. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha 18 éves leszel, akkor lesz magán dolgod, addig nem nagyon....
2020. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Anyukád (és te is) ott szúrtátok el, hogy nem beszélgettetek eleget, nem osztottátok meg a gondolataitokat egymással.


Fölmásztatok a fb-kra, és azt hiszitek mindketten,

hogy a fb a ti belső világotok, a lelketek, szellemetek.

Te tőle féltek a kis hülyeségeidet.

Édesanyád meg úgy érzi, hogy elveszített.


A fb a legundorítóbb, családellenes képződmény.

2020. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17. rosszul tudod. A facebook számomra csak egy kommunikációs eszköz. És az összes barátom barátnőm beszélgetéseit tárolja.
2020. márc. 23. 22:09
 19/19 A kérdező kommentje:
16-os. Nem tudom, hogy te hol nőttél fel, de nagoyn nincs igazad. Az egész életed egy magánügy akárhány éves vagy. És bizony még egy 12 évesnek is magánügye egy PRIVÁT beszélgetés.
2020. márc. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!