Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ÁLLANDÓAN anyámra...

Miért kell ÁLLANDÓAN anyámra várni?

Figyelt kérdés

5-enélünk egy családban, apa anya és két tesóm. Én 17 vagyok, öcsi 14 testvérem is 17.


anya 50 múlt 3 hónappal.


Szóval.. Állandóan csak anyára várunk.


"Még 5 perc" Még elmegyek pisilni. Még eszem egy falatot. Még elintézek egy gyors telefont. az utóbbi a legrosszabb..

Amíg kisebbek voltunk folytok könyörögtünk h,ogy anya gyere már légyszíves, el fogunk késni.


sose bír elkészülni. órák kellenek neki, mire felültözik. Egy "gyors" telefon még belefér abba az 5 percbe amíg nem indulunk. Ez átlagosan másfél 2 óra szokott lenni.


Egyszer moziba mentünk 5-en. 4-kor kezdődött a film, 45 percnyire lakunk autóval a westendtől. 50 perc múlva kezdődik a film, apa szól, hogy fiúk, nyomás öltözni.

Mi felültözünk, anya akkor még csak egy harisnyát vett.. MI A NEHÉZ EBBEN???? nadrág, cipő és kabát. Hogy ehhez mit kell csinálni, hogy 30 percig tart, hát nem tudom.


45 perc és kezdődik a film. anya fogat most. Apa visszamegy a házba a kocsitól. hallom, ahogy kérdezi. Te meg mit csinálsz? Most kéne indulnunk. anya: jóólvan várjatok már. 1 perc és indulunk.


Lelövöm a poént, aznap lekéstük a filmet. Anya, mármint őfelsége, akihez mindig a MÁSIK IGAZODIK, a film kezdete előtt 10 (TÍZ) perccel megjeleni ugyanolyan ruhákban, mint mi. Otthon is maradtunk.

egy cipő felvétele ha csak egy kézzel csinálod is, 15 máodperc. előtte a nadrágot felhúzod, az kb 2 másodperc, egy övet bedugni és becsatolni kb 20 másodperc. kabátot felvenni durván 3 másodperc. Csak mozgatni kell a kezedet. Neki ez 30-120 percbe telik.


De bezzeg amikor neki kell valami, órákkal előbb kész van. Én meg még ezt nem értem. reptérre 6-re kéne kiérni, tehát 4-kor kelünk. erre én amikor kimegyek inni 1-kor azt látom ,hogy anya a kabátját veszi. Megkérdezem. Anya mi a baj? Rámnéz idegesen. Semi. Nem alszol? Miért nem alszol? Legalább segítenél pakolni.

Segítek, de nem most. 4-kor felkelünk és felöltözünk. Miért kell már 1-kor felültözni? áá feladom


Meg még a telefonálásai. Elmentünk túrázni, szintén 5-en kb 1 éve. 4 órás túra volt. anyám végig telefonálta. K..rvakedves volt tőle. Mindig megállt, úgy kellett visszamenni is tovább rángatni. És épp egy barátnőjével beszélt, mert 3 (HÁROM) hét múlva lett volna egy előadás, amit szerveznek. Nem ért rá 4 órával később??? Egész hazaúton beszélhetett volna a kocsiba. De nem, inkább a családi programot végigbeszéli.


2020. márc. 23. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Én hülyét kapok a folyton késő emberektől. Túlsúlyos vagyok és nehezen mozgok, mégis el tudok készülni 5 perc alatt. Akkor más is tudjon már basszus. Én egyszerűen azt csinálnám, hogy ha nem készül el időben, akkor elindulok nélküle. Majd észreveszi magát.
2020. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tűnik, téged anyukád általánosan idegesít...
2020. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de vicces volt a leirasod. Az en anyukam is mindig ilyen volt, mi mar kint alltunk a liftnel, hogy menjunk mar, o meg meg bent valogat, melyik cipot vegye fel. Vagy amikor kicsik voltunk es mentunk nagyszulokhoz, utbaesett egy hely, amin epp dolgoztak, azt mondta megall csak ot percre, benez, hogy folyik a munka, aztan ucsorogtunk az autoban vagy 40 percet a parkoloban, vagy bementunk vele, de kisgyerekkent az se volt izgalmasabb, allni egy felig lebontott uzlethelyisegben. Ez rendszeresen elofordult, mert mindig MUSZAJ volt ott “par percre gyorsan” megallni, ha mentunk a nagyihoz.

El mondjunk nem kestunk soha miatta, de az 5 perc az nala is kb 20 perc minimum. Vannak ilyen emberek.

2020. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
Hál istennek mi mind az öten késősek vagyunk! :D
2020. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Passz, az én anyám pont ugyan ez. Szerintem fizikai fájdalmat okoz neki, ha valahová időben oda ér. Más magyarázatot őszintén nem tudok.
2020. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Engem az idegesít mindig, hogy nekem, illetve apámnak is 1-1 120 cm széles gardróbba van az ÖSSZES ruhánk, cipőnk kabátunk stb. Anyámé a Panelban az egész Kisszoba, abba van 3 nagyszekrény és ez a felakasztós (1 méter hósszú két oszlopos valami, nyitott álvány) az is tele van. Előszobában van egy 5 emeletes, szintén 1 méter széles cipő állvány ahol CSAK AZ Ő CIPŐI vannak, illetve az egész beépített szekrény (kb.3 méter, 6 db szekrény, 3-3 lent, fent). És amikor megveszi a 60.-ik kabátját és szólunk neki, hogy ezt minek, akkor meg ordít... És annyira idegesít, hogy abba a beépített szekrénybe lehetne rakni esetleg cuccokat, mert nem olyan nagy ez a panel... De neeem. Illetve 2 naponta vesz 3db harisnyát, és így a lakásban jobbra-balra csak be van tuszkolva. Persze ha meg pakolni akarunk, akkor meg ne kezdjük, hogy ő nem pakol! Szóval nagyon idegesek vagyunk, hogy az eleve kicsi panelban, ennyi ruhája van, és ennyire nem tart köztük rendet. A másik nagy baj, hogy dohányzik. Egész lakás bűzlik, fáj a tüdőm de rohadtul, mert egész nap ezt a tömény cigiszagot szagolom, hiába csukom be az ajtót... Illetve anyagilag is durva ez. A cigije havi 30ba kerül, illetve mivel már korosodó eléggé, ezért egészségére is káros. Egész nap köhög...
2020. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
1-es. Neked nincs jobb dolgod annál h,ogy számolgatod, hogy milyen fajta kérdésből mennyi volt feltéve? Örülök, hogy megvolt az adagod..
2020. márc. 23. 19:46
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Majdnem minden nő ilyen.
2020. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Apád helyében én pl a mozis esetnél komolyan rákérdeztem volna, hogy nem szégyelli magát, hogy 3 embert szivatott meg totál feleslegesen, köztük a saját gyerekeit?

Azért a lóphasznak is van vége...Ilyen szinten nem tisztelni a másik ember idejét szerintem nonszensz.

2020. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dehogy idegesít, csak megkérdeztem, mert már szinte hetente eljátsza ezt egyszer.
2020. márc. 23. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!