Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki verekedett...

Van itt olyan, aki verekedett már a szüleivel? Hogyan fajultak a dolgok idáig?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi lett belőle? Örök harag? Beszéltek már? Kibékültetek?

2020. márc. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A párom. Az apukája nekiment az anyukájának, és a párom nem nézte jó szemmel, helyben hagyta az apját, aki amúgy alkoholista volt. Azóta már meghalt.

A halálát megelőző pár évben már amúgysem volt jó a kapcsolatuk az apja állandó részeg balhéi miatt.

2020. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Engem régen nagyon sokszor megvertek a szüleim, főleg apám. Gyerekként teljesen védtelen voltam, most is, de azért próbálkoztam. Szerencsére ez a bántalmazós időszak véget ért, mikor összejöttem a párommal, úgyhogy 4 évig nyugi volt itthon. Mondjuk apámmal még 10 éves korom óta nem beszélek.

Aztán egy éve, szilveszterkor kitört a balhé, mikor párom hirtelen szakított, én pedig teljesen összetörve feküdtem egész nap az ágyamban. Este anyám kirángatott a szobából (régen ez is szokásuk volt, hogy ha magamba zárkóztam, jól megvertek érte), be a fürdőszobába, ahol elkezdett velem ordibálni, meg lefogott, és próbáltam kiszabadulni, rúgdostam, lefejeltem, erre ő hívta apámat segítségért, ő berángatott az ő szobájukba, lefogtak és nekiálltak faggatni, én nem akartam mondani semmit, ezért pedig apám megint szétvert. Karomon, combomon, szemem alatt véraláfutás. Próbáltam kiszabadulni, hívni akartam a rendőröket is, de kivették a kezemből a telefont, végül teljes elkeseredettségemben már azért könyörögtem, hogy verjen agyon, mert ennek úgy lesz vége csak. Ekkor jött anyámnak egy ötlete, beraktak a kocsiba, elvittek az SBO-ra, végül a pszichiátrián kötöttem ki.

2020. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem a mostohaapám agyalt meg folyton (sok egyéb undormányos dolog mellett). Megütni nem ütöttem meg, de egyszer ráfogtam a kést amikor betelt a pohár. Na attól betojt. 15 éves voltam akkor.

N.

2020. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is verekedtem apámmal, nem vert állandóan se semmi, de volt hogy adott egy két pofont kiskoromban mikor mérges volt, akkor csak féltem tőle. Mikor már nagyobb lettem, nem bírtam elviselni ahogyan anyámmal ordíbált, ezért odamentem, hogy hagyja abba, akkor megint jött volna a pofon, de én ütöttem először. Meg is lepődött nagyon, de megmondtam neki, hogy ne várjon mást, ha így viselkedik. Igyekszik jól viselkedni, de nagyon hirtelen haragú. Én sose felejtem el neki, amikor hirtelen dühbe gurult és megütött a családban valakit.
2020. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Céltalanság és alkohol miatti nárcisztikus agresszó. Tehát amikor késsel kezdett hadonászni, hogy kinyír minket, akkor helyretettem, nem kicsit.
2020. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!