Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ijesztően viselkedik...

Nagyon ijesztően viselkedik az anyukám és nem mondja el, hogy mi a baja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor csinál olyat, hogy berak valamilyen zenét, amit iszonyatos hangosra állítja és közben bőg. A kocsiban is 2 napja ezt csinálta, a nagybátyám gyerekei is velünk voltak, 3-man 2, 2, és 3 évesek. Mind nagyon megijedtek, a fülüket fogták és sírtak, mert nagyon hangos a zene. És anya közben bőgött folyton. Ki kellett szállnunk a kocsiból, mert elviselhetetlen volt a hangerő, még befogott füllel is. a kocsiban 100 a maximum a hangerőből és 100-asra tette. Berezonált az ablak is!!!


Utána mindenki kérdezgette, hogy mi a baja, de azt mondja, hogy semmi.


Én is nő, vagyis lány vagyok, tudom, hogy amikor "semmi" bajom van, akkor mindig van bajom, csak nem akarom a mások tudtára hozni.


Ezt elmondtuk neki is, hogy ha nem mondja el, hogy mi a baja, akkor viszont ne "szenvedjen" ilyen látványosan..


A gyerekek már lassan félnek tőle, nem mernek együtt lenni vele. Úgy mondják, hogy zsuzsa nagyival félek lenni, mert nagyon hangos a zenéje. Ezt a 2 éves zsoltika mondta..


2020. márc. 29. 13:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es. Igen jól látod, támogató családja vagyunk. De ha nála nem lehet kideríteni SEMMIT akkor hogy segítsünk????


Így is próbáltunk segíteni. "Leszidtuk", hogy ha nem mondja el mi a baja, hogy tudjunk segíteni, akkor viszont ne csináljon ekkora parádét.


Bezzeg, ha egy kisgyerek csinálná azt, amit anyám, hogy így hisztizik, sé nem mondja el mi abaja, akkor te még fel is pofoznád..

2020. márc. 29. 15:53
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért a 17 évest csesztetitek hogy érzelmileg nem érettebb mint az 56 éves anyja? Nyilván nem tudja megfelelően kezelni, mert nem felnőtt még teljesen, ennek normális esetben fordítva kéne lennie, 17 évesen egészséges családban még a gyerek támaszkodik érzelmileg az anyjára.

Kérdező: keress valami használható felnőttet aki tényleg felnőtt és nem éppenhogycsak majdnem legálisan nagykorú, mondd el neki hogy mi van és vigyétek el anyádat pszichológushoz.

2020. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es. nem így történt, kérlek olvass el MINDENT amit írtam kicsit figyelmesebben. Ezt azután mondtam, hogy 2 napot kérleltük éjjel nappal, hogy mondja el, hogy mi a baja. Győzködtük, hogy segítünk ,csak mondja el, de a végén már ő volt megsértődve, hogy nem hagyjuk békén. Erre a bátyám (nem én, hanem a BÁTYÁM!)ezt mondta neki..
2020. márc. 29. 17:59
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
"Miért a 17 évest csesztetitek hogy érzelmileg nem érettebb mint az 56 éves anyja? Nyilván nem tudja megfelelően kezelni, mert nem felnőtt még teljesen" De ha a jogaikról van szó, meg hogy kivel kefélnek, akkor már a tizenhét évesek is érettek. Érdekes.
2020. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

#13

"Kérdező: keress valami használható felnőttet aki tényleg felnőtt és nem éppenhogycsak majdnem legálisan nagykorú,..."


A Kérdezőnek van apja, az anyjának van férje, mint megtudtuk. Tehát nem kell felnőttet keresgélnie, ott a férj!

Csakhogy eddig nem szólt róla a fáma, hogy az apjuk mit szól és hogy áll a dolgokhoz! Eddig csak a gyerekek "serénykedtek" az ügyben és lehet, hogy pont ez a kihűlt kapcsolat a nő gondja.

2020. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 nem tudom ebben mi az érdekes, számomra elég alapvető hogy a gyerekek/tinik fokozatosan lesznek érettek, minden korban van amihez túl fiatalok, van amihez nem. Egy tizenkét éves elég érett ahhoz hogy tetsszen neki valaki, nem elég érett hogy a tetszésből igazi, szexualitást is magában foglaló kapcsolat legyen. Egy tizenhét éves elég érett ahhoz hogy saját párkapcsolata legyen, nem elég érett ahhoz hogy az anyja mentális krízisét kezelje. De hogy jön ez ide?
2020. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!