Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyen így jó a kedvem?

Hogyan legyen így jó a kedvem?

Figyelt kérdés

Szüleim alapjáraton sokat veszekednek,hát még most a karantén alatt.Órákon át kell hallgassam a kiabálásukat,a ronda megjegyzéseket.Édesapám a munkából hozza haza a stresszt és rajtunk veri le minden kínját-baját,ezek mellett egy idegbeteg bunkó.Édesanyám paranoiás(lehet mentálisan beteg,franc se tudja),hisztis és idegesítő.Képzelhetitek,hogy milyen, mikor egy légtérbe kerülnek.Remek párost alkotnak.Provokálják egymást állandóan és próbálják lenyomni a másikat(többet keresek,jobb a munkahelyen stb....mint az óvodában).Persze,csúnya szavak ezek.Mit képzelek én taknyos kölyök, hogy bunkónak nevezem apámat,anyámat meg betegnek,de ez van.

Apa elsétál mellettem és megjegyzéseket tesz,hogy idióta,majom,francnak kellett gyerek,dagadt (55kiló vagyok) stb.Anyám meg pusztán paranoiás.Beszélni egyikkel sem lehet.Apa nem hallgat meg és csak zavarom,anyával meg szimplán lehetetlen beszélgetni(okoskodik,semmi humor,ne fussak mert berántanak a bokorba).


Hogyan lehet ezt az időszakot átvészelni? Eddig az iskolában kaptam meg azokat az apró boldogság morzsákat és most azok sincsenek.


17L



2020. márc. 30. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz, maradj a szobádban, foglald le magad tanulással, hallgass zenét fülhallgatóval, nézz filmeket, úgy egy kicsit kizárhatod iket
2020. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őket*
2020. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tudsz valakitől segítséget kérni? Mondjuk egyéb családtagoktól, barátaidtól, pszichológustól..? Beszélgess valakivel és foglald el magad.
2020. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze ennek a karanténhoz, ha apád nincs is otthon, mert dolgozni jár???
2020. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig volt társasága szegény lánynak, Előző.
2020. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan családtag (távolabbi) akivel tudnál beszélgetni
2020. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!