Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák akik nem tartják a...

Apukák akik nem tartják a gyerekükkel kapcsolatot! Fel tudtátok ezt dolgozni vagy közben azért rossz érzés?

Figyelt kérdés
Azokhoz is szól a kérdés akik maguktól döntöttek így vagy esetleg az ex nem engedte vagy az új párja ellenezte.
2020. ápr. 5. 16:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%
Én meg többségében olyat ismerek,aki nem is harcolt a gyerekéért..
2020. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem tudsz róla! Könnyű ítélkezni
2020. ápr. 12. 16:27
 23/26 anonim ***** válasza:
16%
Miért akarod ennyire azt hinni hogy mindenki jó,és bármit megtenne a gyerekéért?
2020. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarja itt mindenki azt hinni hogy mindenki rossz és semmit nem tenne meg a gyerekéért?
2020. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy valaki töröltette a vàlaszom, de akkor leírom mégegyszer!

A fő kérdésem nekem az lenne hogy itt mi számít mindennek? Mert a legtöbb hozzászóló szerint ha apuka évekig futkoz bíróságra, akik nem tesznek semmit vagy csak nagyon keveset, a gyereket ellene nevelik annyira hogy már nem is akar beszélni vele még mindig ő a hibás mert fel meri adni és új életet kezd! Nem tudom amúgy tényleg itt is a megkeseredett anyukák gondolkoznak így vagy el se tudom képzelni, de eszerint a felfogás szerint az a teljesen elfogadott és normális dolog ha a gyerek 18 éves koráig háború folyik a gyerek körül különböző eszközökkel, majd szerencsétlen végre nagykorú lesz és olyan messzire menekül mindkét szülőjétől amennyire csak tud, de szerencsétlen legalább nem lett lelkibeteg amiatt hogy nem keresi az apja

2020. ápr. 13. 09:13
 26/26 anonim ***** válasza:
Az általánosítás-mint mindenben- ebben is súlyos hiba! Azt hiszem,egy megromlott kapcsolatban-amikor a bíró a szokás szerint- az anyánál rendeli el a gyermek elhelyezését,az anya harci eszközként "bünteti" a férjet gyermekeivel való kapcsolattartása akadályozásával. Ez rendszerint a bíróság és a gyerekek félrevezetésével történik. Ez történt nálunk is. Gyermekeink csak nagykorúságuk elértével ismerték fel a tényeket, miután ők is elmenekültek az anyjuktól. Én ezek után is biztatom őket az édesanyjuk Kál való kapcsolattartásra.
2022. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!