Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak azért mert szeretnék...

Csak azért mert szeretnék rendelni egy könyvet én vagyok itthon a közellenség. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Nyilván szóba hozom itthon, mert anyámat ismerve ha megrendelem titokban, akkor elégeti, csak hogy neki legyen igaza. Most pedig hogy szóba hoztam el vagyok a közellenség, hogy haza akarom hozni a vírust.


Mit kezdjek vele, hogy észhez térjen végre?


2020. ápr. 7. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha elégeti anyád a köynvedet, akkor vagy vád pofán, vagy költözz el tőle, és távoztadban jegyezd meg, hogy "akik könyveket égetnek, azok embert is égetnek". És említsd meg neki Hitler nevét.
2020. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kiskorúként nem hiszem hogy el tudnék költözni...
2020. ápr. 7. 20:32
 3/13 Lena7 ***** válasza:
69%

Ismerös...


Próbálj meg online könyveker olvasni. Mást nem nagyon tudsz csinálni :/

2020. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudja anyukád hogy a vírus papíron 1 hét alatt BŐVEN megdöglik?

Megjön az áru, átveszed, félreteszitek valahova 1 hétig, ennyi.

De persze ha nagyon aggódik, akkor olvass online.

2020. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy anyukád sem az eszét használja. Sajnos nem tudsz mit tenni, ki vagy neki szolgáltatva.

Mondjuk annyit mondhatnál neki vásárolni se járjon, nagyon 'veszélyes'.

2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A ti családotokból senki nem jár el dolgozni?

Ha igen, ott nem találkozik másokkal?

Ezerszer akkora esély a fertőzésre, csak úgy mondom.

Persze ha anyukád ostoba, akkor hiába mondasz bármit is.

2020. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anyukám jár el dolgozni, és bevásolni is. Az utóbbit is napi szinten egy-két alkalommal, mert persze minek is ritkítani ezek ilyenkor... Bezzeg ha rendelek egy könyvet, aminek amúgy hónapok óta várom a megjelenését magyarul, akkor abba meg fogunk halni... És nem fogja fel az érveket. Szerintem holnap cikkeket fogok neki mutogatni az online rendelés biztonságosságáról...
2020. ápr. 7. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vírus miatt félnek, maszkban, gumikesztyű el vedd át. Mint ismeretes, Max pár nap alatt megdöglik papíron ez a vírus. Miután átvetted a könyvet, tedd egy zacskóba karanténba két hétre és kész, kivégezted a vírust. Utána nyugodtan kézbe veheted.
2020. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szomszedotok van? Vagy osztalytarsad akinek a cimere rendelhetned? Vagy annyira kiskoru vagy hogy bankkartyaval nem is tudsz fizetni igaz? Hat ugy ez nehezen megoldhato (mert akkor lehetne az, hogy olyan valakihez szallitatni, aki el a konyv par napot pihen (virus a papiron kb 72 oranal kevesebb ideig birja ugyanjs kiszarad) es utana athozza neked ...bar akkor ezt se engedi majd anyad)


Tehat marad az, hogy 1. neten keresel olyan cikket, amiben leirjak kulonbozo nyagokon meddig marad eletben a koronavirus. 2. Megmhtatod anyudnak 3. Hozzateszed a csomagkuldo cegek futarjai mind maszkban es gu.ikesztyuben dolgoznak 4. Ha kiszallitanak a konyvet akkor csak letennetek kint az ajto melle 1 hetre es utana mar biztos biztonsagos kinyitni 5. ha nem tudjatok kint hagyni akkor a furduben vagy az anugy se steril budiban a foldre tennetek le egyhetre egy nejlonzacsiban es csak utana bo tanad ki.


Nekem vannak gyerekeim es parazok ettol a virustol, de rendeltem jatekokat es egy hasz alaton kivuli szobaban aszaltam erkezesutan a csomagot 2 napig. Alapbol feltetelezem maximum a mosta i csomagolast vegezheti veletlenul tunetmentes fertozott, de a gyartott jatekot ami plusz a sajat dobozaban van talan csak nem az elmult 4 hetben gyartottak le ...vagy ha igen akkor is mar elpusztultak rajta a virusok:-)). A gyerekeknek nagy szám volt, hogy izgulhattak meg ket napig es a csomagbontas igy eleve oriasi esemeny lett (kb. mintha a Mikulast vartak volna:-D)

2020. ápr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen buta (már bocsánat) emberekkel nem tudsz mit kezdeni. Felesleges neki magyarázni. Vedd meg ebook formában és olvasd a gépeden. Vagy rendeld meg a szomszédhoz, barátnőhöz aztán menj el érte és rejtsd el a könyvet az ágyneműtartódban aztán ha nincsenek otthon olvasgasd. :D
2020. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!