Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak azért mert szeretnék...

Csak azért mert szeretnék rendelni egy könyvet én vagyok itthon a közellenség. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Nyilván szóba hozom itthon, mert anyámat ismerve ha megrendelem titokban, akkor elégeti, csak hogy neki legyen igaza. Most pedig hogy szóba hoztam el vagyok a közellenség, hogy haza akarom hozni a vírust.


Mit kezdjek vele, hogy észhez térjen végre?


2020. ápr. 7. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én mindig lefertőtlenítem a bolti dolgokat a postai csomagokat és kész. Alkoholos fertőtlenítő spray-vel lefújod a könyv csomagolását és egy-két percig állni hagyod és akkor anyukád is megnyugszik.

A postásunk és a futár is kesztyű/maszk nélkül jön szóval nem árt :S

2020. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szerintem próbáld meg meggyőzni azzal, hogy nem kell a futárral sokat érintkezni, a "találkozás" után mindketten kezetmostok, lefertőtleníted a könyvet, elrakod egy szekrénybe egy hétig, addig meghal a vírus.
2020. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Savlekotő ***** válasza:
Sajnos attól a falusi m1 en szocializálódott rétegtől csak ennyi várható tudás ellenesség könyv égetés,embert is égetnének mert buták mint a föld,tanulj hogy dobbantani tudj.
2020. jún. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!