Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyu elfogadj...

Mit tegyek, hogy anyu elfogadja, hogy szeretnék egy picit fiúsabb vonalat a stílusomba? 16l

Figyelt kérdés

Aki csak azt akarja hozzámvágni, hogy ne foglalkoztak a külsőmmel, vagy hogy hulye problémáim vannak, az inkább lépjen túl.


Alapvetően lányos lány vagyok. Szeretek körmöt festeni meg sminkelni. Mostanában próbálgatom a cuki lány stílust is magamon. Igazából a stílusom eléggé változó. Van amikor inkább elegánsabb vagyok, van hogy inkább cuki, van amikor lázadóbbra fogom az összképet, de minden esetben csak lányos lehetek.

Anyának ezekkel nincs semmi baja, de amikor a fiús irányba mennék mindig ellenzi, egyáltalán nem járul hozzá. Mivel vele kb csak megyek ruhákat venni, nem igazán tudom ezt megkerülni.


Amikor megkérdezem mindig olyanokat mond, hogy "mert nem", "mert természetellenes a fiús stílus egy lányon" vagy még azt is mondja, hogy "mert nem helyes".


Én egyszerűen nem értem az érveit, hiszen csak egy két póló, vagy férfi ing kéne és tök oké lenne. Az ingekkel kapcsolatban még annyit tennék hozzá, hogy Nőit hordhatok, de a szerinte az fiús akkor nem.


Szerintetek mit kezdjek anyuval?16l


2018. nov. 17. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

1: Ez tévedés, velem jött az anyukám akkor is, amikor a saját keresetemen vásároltam és nem engedett olyat venni, amikhez ő nem járult hozzá.

Amúgy ahhoz is kell a szülő hozzájárulása, hogy 16 évesen valaki dolgozzon! Szerinted megengedné neki az anyukája? Szerintem nem.

És ha még kicsit lódított is és még csak 15 éves, akkor a torvény sem engedi meg.

2018. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha ilyen jó anyagi helyzetben vagytok, biztosan van zsebpénzed. Akkor pedig egyedül is elmehetsz vásárolni, nem kell mindent az anyukáddal együtt csinálni.
2018. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Megbocsass, de anyukad elegge korlatolt. Kezdeni pernpillanat em sokat tudsz vele, de amint lesz sajat kereseted, alakitsd ugy a stilusodat, ahogyan akarod. Ha akkor is hisztizik, lesz mivel leallitani: te vetted, semmi koze hozza.
2018. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Már volt. Biszex vagy,Anyuka szerint fiuznod kéne,unalmas..
2018. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
#4: egy mormonhoz vagy amish-hoz van szerencsenk, siman h*lye vagy, vagy csak trollkodsz?
2018. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

""velem jött az anyukám akkor is, amikor a saját keresetemen vásároltam és nem engedett olyat venni, amikhez ő nem járult hozzá"


Még szép, elvégre ő az anyád, akinek szót kell fogadnod! Ő már tapasztalt, tudja azt, hogy mi a jó neked."


Szerintem mindenki maga tudja jobban, mi a jó neki, minden életkorban.

De 25-30 évesen már nagyon nem az anyámnak kéne megparancsolnia, hogy milyen ruhát vegyek a saját középvezetői pénzemen.:)

2018. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

"Dolgozz meg a pénzedért és akkor olyat veszel magadra, amilyet akarsz."


""velem jött az anyukám akkor is, amikor a saját keresetemen vásároltam és nem engedett olyat venni, amikhez ő nem járult hozzá"


Még szép, elvégre ő az anyád, akinek szót kell fogadnod! Ő már tapasztalt, tudja azt, hogy mi a jó neked."


Akkor most melyik?

A kettő egymásnak ellentmond.

2018. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

"Még szép, elvégre ő az anyád, akinek szót kell fogadnod! Ő már tapasztalt, tudja azt, hogy mi a jó neked.2


Ez egy vicc, az anyám azt se tudja, neki mi a jó.

Együtt él egy férfivel, akinek egy másik városban felesége és gyereke van. Mos, vasal, mosogat rá és ingyen lakhatást biztosít neki.

5 éve egy másik, többes titkos életet élő nős férfire akart rábeszélni! Szép is lenne, ha követném a tanácsait!

2018. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Mitől természetellenes? Ennyi erővel miért nem járat meztelenül? A ruhák mind mesterséges tárgyak, az állatvilágban sehol sincsenek jelen, nem nőnek növényeken sem, vagyis természetellenesek.


Ebben az esetben magassarkút, harisnyát, szoknyát, hosszú hajat, fülbevalót, sminkelést szintén tiltsa meg anyukád. Pár évszázaddal ezelőtt Franciaországban a férfiak viseltek magassarkút és harisnyát. Skóciában még ma is kizárólag férfi viselet a skót szoknya. A középkorban, sőt még valamivel később is divat volt a hosszú haj a férfiaknál. Sok afrikai törzsben a férfiak viselnek fülbevalókat és egyéb testékszereket, és festik az arcukat.


Az, hogy egy adott külső, ruhadarab, kiegészítő, szín stb. férfias vagy nőies, csak divat és helyi kultúra kérdése, nem pedig egy természetes ösztön. Anyukád egyszerűen csak műveletlen és tájékozatlan.

2018. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Akkor akaszd le amikor ő mást nézeget. A legtöbb ing eléggé uniszex tehát ha már csak a kosárba vagy a kezedbe látja akkor nem feltétlen vonja le hogy az a férfi szekcióba volt. Mást nem tudok írni, ilyen korlátolt embert nem fogsz meggyőzni.
2018. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!