Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok errol a helyzetr...

Mit gondoltok errol a helyzetrol? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nemsokara befejezek egy kulfoldi neves egyetemet , amit vegig a szuleim finansziroztak. Kufoldon sokkal tobb fizetest kapnek,jobb az eletszinvonal, tobbet tudnek felretenni. A szuleim azt szeretnek ,hogy kint dologozzak,mivel ezert tanultam nagyon sokat , szenvedtem az egyetemmel , nem azert h itthon sokkl kevesebb fizetesert elmenjek dolgozni..


Viszont magyarorszagon sokkal jobban erzem magam, itthon vagyok boldog . Itt erzem jol magam.


Ugy erzem ha hazajovok kb hatbaszurom oket , semmive valik amit finansziroztak eveken keresztul, ok nem ezt akarnek..


Meg a szakdoga es 3 vizsga van hatra...

Ti mit tennetek?


2020. jan. 6. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Mitől érzed itt jól magad? Mazochista vagy?
2020. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon nottem fel,ott erzem magam jol magam .
2020. jan. 6. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Adj magadnak időt.

Dolgozz kint két evigz, majd gyere haza.


Így mind a kettőnek jó.


Az egy dolog, hogy sírva menekülsz majd vissza.

2020. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a sok hibáért.
2020. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos,hogy kevesebb lesz a kereseted,amennyivel többet fogsz külföldön keresni, a lakhatás a megélhetés annyival lesz drágább.Ha a szived az otthon nyugalmában nyugszik meg,akkor maradj otthon.
2020. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
11 évig éltem külföldön. Szép volt jó volt elég volt. Soha többé nem költöznék el. Ez az otthonom. Úgy tedd ahogy Neked jó, a Te életed! És igenis lehet itt is jól keresni!
2020. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonymousreview60 ***** válasza:
17%
Perverz vagy. A szüleid nem azért finanszírozták a képzésedet, hogy azt csináld, amit ők akarnak, hanem hogy a lehető legjobb esélyeid legyenek, ahová mész. Ha Magyarországon akarsz kalandozni, gyere haza! A szopásnál nincs jobb lecke.
2020. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Bármilyen hihetetlen is, van még aki szereti ezt a kis országot. Hiába keresne kint többet, ha boldogtalan lenne.
2020. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy képzett, nyelveket jól beszélő ember Magyarországon is bőven jól tud keresni. Multiknál középvezető, felsővezető szinteken már milliós fizetések vannak.
2020. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Ott élj, ahol te szeretnél, nem ahol a szüled szeretnék.
2020. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!